Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (71)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns christinam spune:

Shtephy sa ai gurita de aur.

Lumi mercy, cam pe acolo am avut si eu valoarea. Problema e dupa sapt 20-22, ca ma tot rog sa mai scada, sa nu ramana constant pana la nastere, ca atunci bolanzesc.
Nu ma intelege gresit, nu critic eu pe japonezi ca habar n-am cum e pe acolo, doar cu asta de aici am ce am.

21 + , mamica de David 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Krelia super tare...

Alina 25+ si Riana-Antonia 25.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Cristinam, nu te-am inteles gresit....problema este ca pe ei nu ii inteleg...cum e posibil sa trateze cu atata superficialitate anumite probleme si,totusi, sa aiba rata mortalitatii la nastere cea mai scazuta? In fine, ma bucur pt. ei

Acum lamureste-ma si pe mine, te rog, care e motivul de ingrijorare in legatura cu rezultatul testului? Ai avut cam aceeasi valoare si esti ingrijorata? Mie mi-au spus ca rezultatele sunt foarte bune....

Lumi 25+ cu Alexa Annabelle Denise

http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christinam spune:

Apropo de alaptat, vreau sa va cer parerea , ca eu cu David data nu am avut lapte dar de data asta sunt hotarata sa alaptez.
Aici moasele te invata intr-un fel cu care eu nu sunt de acord deloc, adica sa nu tii cont de nici un fel de orar de mese daca alaptezi ci pune copilul toata ziulica la san , din jumate in jumate de ora daca asa cere. Eu cred ca nu e bun asta ca nu se deprinde un program cat de cat regulat de viata si de somn in felul acesta, nici nu se invata copilul sa suga bine la o masa, se obisnuieste sa ceara tzatza pt orice alta problema, nu numai pt ca-i foame, mami devine epuizata si nu poate face un pas de langa copil. O prietena de a mea care a ascultat de moase a patit asa, dar ele zic ca program merge la biberon dar nu si la san. Voi ce ziceti?

21 + , mamica de David 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Cred ca toate asteptam Baby Expo...eu stau aproape de Polivalenta , deja am fixat intalnire acolo cu mamicile

25+ cu Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Chestia asta cu bebelusul la botez am tot vazut-o la mamici da n-am stat s-o citesc niciodata desi raspundeau toate ca au ras cu lacrimi...ai ca ma pun s-o citesc acum

25+ cu Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christinam spune:

Lumi pai asta e cu hcg-ul ca valoarea e buna dar organismul meu nu il tolereaza. Cu David a scazut dupa saptamana 18 asa incat nu mi-a mai fost rau, dar de data asta am avut valori mai mari. Pe unele site-uri gasesc ca dupa saptamana 16 ramane constant pana la nastere, pe altele ca dupa sapt 20 iar pe altele ca tot scade incet pana la nastere, deci as mai avea o sansa sa atinga pragul de tolerabilitate la mine. Scuze ca intru asa in detalii, problema mea nu prea e de "interes public", stiu, ca e foarte rara.

21 + , mamica de David 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Cristinam, uite, am gasit pe google....
http://acest topic este si pe site-ul Desprecopii/analize/hcg-total-hcg-beta_385

Lumi 25+ cu Alexa Annabelle Denise

http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

krelia, super tare povestea......am ras de m-am prapadit....

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

22+ David

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui A_driana

krelia, super tare povestea......am ras de m-am prapadit....

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

22+ David

strumfulet + poza strumfulet


Subscriu... ce-am ratat pana acum

25+ cu Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput