Alex, are nevoie de ajutorul nostru - Avem Paypal!

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Any, sarbatori cu binecuvantari si multe, multe bucurii. sanatate multa lui Alex si impliniri la toata familia!

ALEX, operatie pe cord!
2500 euro, 31 ianuarie!

*********************
Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

mii de multumiri

fie ca craciunul si nasterea domnului sa va aduca in suflete numai bucurii, pace si binecuvantare.Va dorim sanatate si va uram un craciun inbelsugat plin de magia sarbatorilor de mirosul bradului si pacea sufleteasca mult dorita.

ne rugam mereu pentru voi si stiu ca rugaciunile sunt mereu ascultate va pupam si va uram sarbatori fericite si un an nou imbelsugat
mii de pupici de la alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele va multumim din suflet in sfarsit am reusit sami fac si eu ca sa pot citi contul de pe net si am reusit si azi am reusit sa ma uit si erau 136de ron.va multumesc din suflet.mai am o veste buna caci nu am cu cine sa le impartasesc decat cu voi si cu familia,alex a mancat sigur cu lingurita bineinteles ca masa arata a adevarat camp de lupta dar vreo doua lingurite au ajuns si in gurita iar noul nostru cuvnt este[pitic.va multumim din suflet si va uram sarbatori fericite si multa sanatate
any si alex
o sa incerc sa fac si eu un album ca sa il puteti vedea pe galusca mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele azi am primit un tel de la cei din israel in care mi se spunea ca odata actele rezolvate care leau cerut putem pleca intro saptamana asta insemnand ca pana prin 15 asa o sa plecam va iubim si va multumim va mai tin la curent cu demersul actelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

dragele mele azi am primit un tel de la cei din israel in care mi se spunea ca odata actele rezolvate care leau cerut putem pleca intro saptamana asta insemnand ca pana prin 15 asa o sa plecam va iubim si va multumim va mai tin la curent cu demersul actelor


Any, am pierdut numarul tau de telefon. mai da-mi-l inca o data, te rog!
ce frumos ca Alex incepe sa pape singurel! e un scump!sanatate multa! si voua putere si credinta!

ALEX, operatie pe cord!
2500 euro, 31 ianuarie!

*********************
Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Am trimis si eu ceva prin paypal , nu f mult din pacate.problema este ca nu mai stiu daca am scris cc ca sunt pentru Alex.
Sanatate multa si sa speram ca totul va fi bine.

Cait
Home is where heart is...
http://picasaweb.google.com/caitlin83490/HainuteInscriptionate#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele va multumesc din inima ,kariguld numarul meu este:0744260233 nu stiu sigur prefixul international dar cred ca era 00 sau asa ceva oricum va mai dau un nr de tel 0746547960 si acesta tot in casa este si tot eu raspund ca eu sunt mereu acasa.va multumesc din suflet acum avem speranta intr-o viata noua plina de nabadai pentru alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Am trimis si eu 10 euro prin paypal ptr. Alexandru! Doamne ajuta sa se faca bine! Sanatate!

Mihaela, te rog sa-mi confirmi intrarea banilor! Si poate-mi poti spune daca au intrat fara comision! Multumesc!

La multi ani!!! Sanatate, ca-i cea mai buna!

Mamica de Cristian - (fiul meu preferat) & Amélie - (fiica mea preferata)
--------------------------------------------------------

www.watch-in.com=>un altfel de forum ptr. romanii de pretutindeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui cait

Am trimis si eu ceva prin paypal , nu f mult din pacate.problema este ca nu mai stiu daca am scris cc ca sunt pentru Alex.
Sanatate multa si sa speram ca totul va fi bine.

Cait
Home is where heart is...
http://picasaweb.google.com/caitlin83490/HainuteInscriptionate#


cait,multumim din suflet!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL ALINEI DONESCU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Irinusha

Am trimis si eu 10 euro prin paypal ptr. Alexandru! Doamne ajuta sa se faca bine! Sanatate!

Mihaela, te rog sa-mi confirmi intrarea banilor! Si poate-mi poti spune daca au intrat fara comision! Multumesc!

La multi ani!!! Sanatate, ca-i cea mai buna!

Mamica de Cristian - (fiul meu preferat) & Amélie - (fiica mea preferata)
--------------------------------------------------------

www.watch-in.com=>un altfel de forum ptr. romanii de pretutindeni



irina,multumi din suflet,nu se ia comision,cand sunt depusi banii,comision vom plati,2%,in momentul cand ii transferam pe card.
multumim frumos!

cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL ALINEI DONESCU

Mergi la inceput