Aradence DC...! (125 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina.a ,La multi ani! si din partea noastra.
P.S: ti-am votat ratustele


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina.a superba petrecere i-ati organizat Elisei si anul asta. Iar curtea voastra e de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

unde-i ELisa cu ratustele? vreau si eu sa o votez dar n-am nervi sa caut prin toate acele pagini...ca vad ca pe pag 2, unde se deschide link-ul ALinei nu e....

Pentru toate multe

Gabi e superba Ioana ta

ALina.a, ELisa e rupta din tine




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA.A wow ce chef de chef i-ati organizat printesei !!! Suuupeer !!! Tare seamana pe tine! Ma bucur ca aparusi . Si cu asa poze
GABI am vazut si pe Ioana mireasa mica .Era cam necajita sau mi se pare?

MONI 38s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Citat:
.Era cam necajita sau mi se pare?

Nu era necajita, dar s-a acomodat tare greu cu buchetul, abia dupa nu stiu cate ore, cand a facut poze cu mireasa l-a vrut. de abia astept sa vad pozele cu mireasa ca vreo 15 minute le-a tot pozat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Alina! sa fii sanatoasa si fericita!
Am vazut si poze cu 2 fetite fumoase Elisa si Ioana.
Clau, multa putere sa aveti.

Pupici
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, foarte draguti mirii mici, Ioana e asa dulce miresuca si Tudor la costum...!
Mi-a placut si rochia ta!

Alina.a, frumoase pozele de la ziua Elisei, ea o scumpa, ce mult a crescut! Foarte frumos ati aranjat si organizat ziua ei!
Am votat si eu ratusca mai demult.

Cristale, tu unde stai?

Cristinacsa, v-ati hotarat unde si cand mergeti in concediu?

Tot am uitat sa va zic ca s-a deschis un loc de joaca pe Dorobanti (eu am citit pe aradon saptamana trecuta). Se pare ca-i f fain, au si interior si exterior.
Miha, ai fost azi cu copiii?
Eu am venit de la lucru si am facut ardei umpluti, a si plouat...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Am vizionat poze cu 2 printese absolut superbe - Ioana si Elisa.Eu tocmai am imbaiat-o si culcat-o pe a mea. Ma calareste fata asta de cateva zile de parca stie ce urmeaza. Imi vine sa ma urc pe pereti. Vai di viata me! Greu o sa fie.
Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi B, las' ca va obisnuiti rapid...si mie mi-a fost ff greu cand am reinceput lucrul, as mai fi stat 2 ani acasa, acum n-as mai sta.

Am gasit link-ul cu Funny Club, puteti citi www.aradon.ro/stiri/arad/articol/funny-club--o-locatie-unica-in-arad-special-conceputa-pentru-copii/cn/news-20090723-02321275" target="_blank">aici, sunt si poze.
Miha zicea ca e 6 lei/ora/copil.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Buna dimineata. la toata lumea.
Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput