King of pop Michael Jackson (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

am luat si eu azi Jurnalul National si am constatat cu dezamagire ca in loc de CD de colectie de album de colectie... frumos...dar noi toti stiam de CD...

Daaaaa, niste tzarani.Si eu cand m-am dus de dimi sa iau Jurnalul...surpriza.No comment

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

o frumoasa "confruntare" intre Michael pici si Michael adult.
Just call my name and I`ll be there
http://www.youtube.com/watch?v=apsPr9EEogg&feature=related

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Danis, multumim de capitol
Singura problema e ca ne trebuie sa modificam listuta cu melodia zilei destul de des pt a nu repeta melodiile, exista o alta modalitate in afara de a te ruga pe tine sa faci asta? Sa ma lasi autor din nou pe mine - sau pe una dintre participantele de la subiect, daca doreste?

Pana atunci, daca vrei sa updatezi tu cu randurile de mai jos, te rog:

2 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=VNtBsmLEpxU" target="_blank">Human Nature
3 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=kknzQjOen2M" target="_blank">Another Part of Me



p.s. Mai am un pitic, sper sa nu te superi. Vrei sa ne pui hyperlink in loc de linkul catre prima parte a subiectului? Pe cuvintele 'King of Pop - 1" sau orice vrei tu, doar sa inlocuiesti linkul ala, sa fie la fel cu cele de mai jus. Multumesc,

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Credeti ca discutiile alea sunt reale? Vad ca scrie acolo ca sotul acelei Glenda i-ar fi inregistrat...ce sot si-ar fi lasat sotia sa vorbeasca despre ce au vorbti ei? (nu redau caci suntem totusi pe un site despre copii) Mai mult, ar fi avut rabdare sa inregistreze o ora sau cat se presupune ca ar fi vorbit...si Michael avea atata incredere sa vorbeasca la tel cu aceasta Glenda care demonstreaza ce prietena buna era inregistrand convorbirea?! Mmm, mie imi suna ciudat, nu prea imi vine a crede ca era el..

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Hello fete un tribut adus marelui MJ

http://www.youtube.com/watch?v=xYVi_6KZyT

Poop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Bine v-am regasit pe la acest nou capitol...mie una imi placea la avechiu' si lataretzu' era asa...ceva al nostru...dar ma rog, e bun si asta nou!

Anka am sa ma uit pe linkul dat de tine si revin...


Pup fetele!





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Buna fetelor, M.!

Am lipsit cateva zile. Azi am incercat sa recuperez. N-am apucat sa ajung la zi.Fall Again n-o stiam, iar Another Part of Me imi place mult. De fiecare data cand citesc versurile unei piese realizez ca a spus lucrui atat de sincere si de simple in atat de multe moduri, si culmea, nu a reusit sa se faca inteles.

Despre convorbirea cu Glenda mi se pare si mie ca intru chiar in intimitatea omului. Acu, va e clar ca telefoanele lui erau ascultate, nu poci crede ca nu era cineva acolo care sa "vegheze" convorbirile lui. Si evident ca se gasea cate unu care sa mai scoata niste banuti pt o minivacanta si mai scotea la lumina cate o conversatie.... Sincer va zic ca am vazut prima parte si apoi nu am mai continuat sa le caut pe celelalte. Ma enerveaza atat de tare Joe incat refuz sa citesc sau sa aflu orice despre el, ca ma apuca nervii instant (si am destui musterii pe langa mine care imi pun nervii la incercare in ultima vreme).

Ma duc sa mai vizionez linkuri din spate si revin.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainex_po spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Credeti ca discutiile alea sunt reale? Vad ca scrie acolo ca sotul acelei Glenda i-ar fi inregistrat...ce sot si-ar fi lasat sotia sa vorbeasca despre ce au vorbti ei? (nu redau caci suntem totusi pe un site despre copii) Mai mult, ar fi avut rabdare sa inregistreze o ora sau cat se presupune ca ar fi vorbit...si Michael avea atata incredere sa vorbeasca la tel cu aceasta Glenda care demonstreaza ce prietena buna era inregistrand convorbirea?! Mmm, mie imi suna ciudat, nu prea imi vine a crede ca era el..

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.



Nici eu nu sunt foarte increzatoare in acele convorbiri pentru ca ,desi ar fi vorba de convorbiri intre asa-zisi prieteni ,mie imi suna mai mult a interviu din partea lui Glenda.Nu cred ca prietenii vorbesc chestii asa de serioase prin telefon.Si apoi cum de au ajuns pe youtube?..Este adevarat ca tonul era degajat..dar...parca prea multe intrebari...again:mie-mi suna a interviu si cred ca e o "facatura" la mijloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

Hello fete un tribut adus marelui MJ

http://www.youtube.com/watch?v=xYVi_6KZyT

Poop



Nu merge linkul, nu-i nici un clip la url-ul asta. Ce anume era?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

poate merge asa:




Mergi la inceput