Cea mai bizara alergie

Cea mai bizara alergie | Autor: Delphinas

Link direct la acest mesaj

Am primti www.descopera.ro/dnews/4711876-cea-mai-bizara-alergie-alergia-la-proprii-copii" target="_blank">acest articol si am ramas oarecum interzisa sa aflu ca exista si o astfel de alergie. Cred ca e destul de dureros pt o mamica sa fie alergica la propriul copil.
nu cred ca as putea vreodata sa simt ceea ce a simtit mamica in cauza.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Nu vreau sa jignesc pe nimeni... insa mi se pare cam tras de par articolul respectiv... Seamana cu stirile din tabloidele de scandal
Eu personal, nu cred nimic din ceea ce este acolo.



Mami de
Chris (08.08.07) )

si 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Pemphigoid Gestationis - asa cum e denumita in articol - este o boala autoimuna; o gugaleala va lamureste. Se pare insa ca se manifesta in a doua jumatate a sarcinii, nu are legatura cu contactul cu noul-nascut



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda30 spune:

Aoleeeuuu!!!! Eu sunt nu alergica, polialergica, insa asa ceva nu am auzit si patit. Ce am patit a fost soc anafilactic la nastere din cauza anesteziei... bube pe tot corpul de la medicamente, crize de astm de la mucegaiuri, polenuri, praf, rinita de la catei si pisici... Doamne fereste daca o fi adevarat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

As fi distrusa sa nu-mi pot imbratisa propiul copil!A mea are 12 ani si inca ne bebelim in fiecare seara inainte de culcare!Groaznica alergie!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput