Burtici fericite de septembrie-octombrie (126)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

fetelor dragi...eu ma retrag la un film (ceva la tv..orice..) si cred ca in curand la somnic!
sa aveti toate o seara buna si un somn usoooor!



Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Delia så iti treaca emotiile..Cu siguranta va fi totul bine..Suntem o odisee foarte norocoaså..vei vedea ce petreceri si veselie si bucurie vom avea aici..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas





Multumesc Iulika . Si eu sunt optimista din fire si ai mare dreptate: asta e o odisee norocoasa

Momentan ma lupt lu sefu prin e-mailuri, care e nervos nevoie mare ca m-a scos doctorita de la munca si incearca tot felul de magarii . Dar nu ma las

31+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui delia79

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Delia så iti treaca emotiile..Cu siguranta va fi totul bine..Suntem o odisee foarte norocoaså..vei vedea ce petreceri si veselie si bucurie vom avea aici..



Multumesc Iulika . Si eu sunt optimista din fire si ai mare dreptate: asta e o odisee norocoasa

Momentan ma lupt lu sefu prin e-mailuri, care e nervos nevoie mare ca m-a scos doctorita de la munca si incearca tot felul de magarii . Dar nu ma las




Bine ai mai venit la noi si sa nu te lasi cu sefu'.....daca nu-i mai faci fata il trimiti la noi ca-i explicam noi cum sta treaba cu burticile care trebuie sa se odihneasca.
Cata vreme ai concediu ? Mai te intorci la lucru sau ai terminat ?


Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui delia79

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Delia så iti treaca emotiile..Cu siguranta va fi totul bine..Suntem o odisee foarte norocoaså..vei vedea ce petreceri si veselie si bucurie vom avea aici..



Multumesc Iulika . Si eu sunt optimista din fire si ai mare dreptate: asta e o odisee norocoasa

Momentan ma lupt lu sefu prin e-mailuri, care e nervos nevoie mare ca m-a scos doctorita de la munca si incearca tot felul de magarii . Dar nu ma las




Bine ai mai venit la noi si sa nu te lasi cu sefu'.....daca nu-i mai faci fata il trimiti la noi ca-i explicam noi cum sta treaba cu burticile care trebuie sa se odihneasca.
Cata vreme ai concediu ? Mai te intorci la lucru sau ai terminat ?


Cea mai fericita 34 + cu




Salut Luto.....merci de incurajari, am si vizualizat cum il luati la scarmanat pe sefu meu . M-a scos de tot doctorita de la munca, ca e asezata f jos bebelina, in pozitie de nastere si am avut si ceva contractii . Deci cu motiv, dar sefu o face pe prostu si ar vrea sa ma pacaleasca sa-mi incep concediul de maternitate ca sa nu ma mai plateasca compania, de parca ar plati din banii lui



31+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Delia ha ha ..ce ticalosi.....mama lor...stai ca se enerveaza acum Manga si le dedica si ea ceva

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lucia, Dana, Iulika, Delia multumeste mult puiul de complimente

Delia ignora-l pe sef, nimic nu e mai important acum decat odihna ta.

Mai, dar ce ma speriati cu "angajati pentru nastere". Pai eu ma bucuram dupa eco de faptul ca e cu capul in jos, acuma spuneti ca nu e bine... Doro pai si eu am 6 luni si o saptamana... Deci e prea devreme...

Geani pe mine ma lovea pana acu vreo 3 saptamani. Si cand l-am intrebat pe doctor a zis ca atunci era transversal si lovea in partea in care avea picioarele. Iar acum numai il simt cum se misca, si se mai ridica burta cateodata, dar nu lovituri puternice. Deci depinde si de pozitia bebeilor.

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Fetelor cred ca ma retrag la televizor ca am obosit. Va pup pe toate.
+ 33

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Delia ha ha ..ce ticalosi.....mama lor...stai ca se enerveaza acum Manga si le dedica si ea ceva

Cea mai fericita 34 + cu


mama lor de comunisti ca numai la 7 am terminat sp asta. si acum tot muncesc.... daca ar putea sa fie si ei toti gravizi pentru o zi, sa vezi cum s-ar da loviti. da' eu is proasta...asa imi trebuie dk nu stiu sa deschid gura.

MangaGirl :-) 31+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

MIMIKA, FELICITARI!!!!SA-TI TRAIASCA PRINTISORII, SA FIE SANATOSI TUN, MANCACIOSI, NOROCOSI!!!! Si nu uita, ca unul dintre ei este arvunit de printesa mea .

Asa da veste buna pe ziua de azi.

Va pup cu drag pe toate .


Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 32+

AMR 6-7 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Fetelor hai sa va intreb daca stiti ceva despre urmatorul subiect:
am o prietena, dr.stomatolog care ma tot intreaba daca am inceput sa iau fluor. Ca ea stie ca se ia in ultimele luni de sarcina pentru a se dezvolta foarte bine radacinile de la dintisorii bebelusului.
Eu ii tot spun ca nu am luat nimic ca nu mi-a recomandat nimeni si ea mereu zice ca sa stau linistita ca imi vor da ca si in Romania, dupa ce nasc...niste picaturi pe care le ia bebelusul.
Voi stiti ceva despre asta ?
M-am uitat si pe pastilele pe care le iau si care au cinspemii de componente si nu am gasit fluorul.

De asemenea tot eu parca imi amintesc ca erau niste studii ca nu ar fi bun nici macar in pasta de dinti.....eu ce sa mai cred ?

Poate stie cineva ceva in plus

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput