Burtici fericite de septembrie-octombrie (126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

MIMIKA.... FELICITARI !!!! SA FIE SANATOSI BAIETII SI MANCACIOSI![flo] Sa ne dai detalii cand poti si poze, of course.

Vai, mai fetelor..... se ingroasa gluma. De azi intru si eu in fiecare zi ca e tare greu de recuperat cate 10 capitole la cateva zile .

Eu declar cu mana pe inima ca mi s-a facut frica...., de nastere evident. Bebelina mea e pozitionata foarte jos conform ultimului control si doctora m-a scos de la munca ca sa pot sta intinsa. Uff, dar cand vad ca apar dovlecei asa repede, ma apuca pandaliile

Ma duc sa fac un dus, ca am transpirat toata....



31+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Raluka am vazut si eu pozele in al 9-lea ceas ...si mi-au placut foarte mult dar ma impresioneaza foarte tare cat de ghemuiti stau ei acolo dragutii la caldurica....


Aida nu ne-a mai zis nimic de replica sotului sa "ne radem"...ne-a lasat cu ochii-n soare.....ma rog ai mei erau in perna

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Raluka am vazut si eu pozele in al 9-lea ceas ...si mi-au placut foarte mult dar ma impresioneaza foarte tare cat de ghemuiti stau ei acolo dragutii la caldurica....


Aida nu ne-a mai zis nimic de replica sotului sa "ne radem"...ne-a lasat cu ochii-n soare.....ma rog ai mei erau in perna

Cea mai fericita 34 + cu


saracii, cred ca amortesc si ei. al meu vad ca s-a mutat cu totul in partea dreapta. in stanga nici nu am copil. trecem peste intepaturile in ficat...sutn deja apa de ploaie. dar oare cum sta el tot acolo in dreapta, manca-l-ar mama. oare ce nu i-o fi placand la partea stanga?

MangaGirl :-) 31+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Salutare din nou!Am lipsit pt ca am avut musafiri..Care nu au plecat pana cand nu au lasat totul spålat..Tacamuri,, pahare..Degeaba le spuneai så le lase..Nehe ..

raluk am vazut si eu pozele si filmuletele..Doamne ce iti e si cu aparatele astea , cum se vede fatuza ff clar..Eu voi avea surpriza så ii vad fatzuca la nastere..

Mimika Felicitariiiiii!!
Am pierdut distractia in direct.....MULTÅ SÅNÅTATE VÅ DORESC!! Chiar au inceput så vina dovlecei... yuhuuuuu..CE ma bucur ca totul e bine..

Dau drumu la mesaj dar eu mai sunt la recuperari in parte aailaltå..

Aida tare rau imi pare ca esti tristå..Te imbratisez si te pup dulce

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

de emotiile ce le avuram in dupa masa aceasta, am uitat sa-i zic Ralukai ca i-am vazut minunea de flacau..dragutul de el, cum sta acolo cu manuta la fata!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

dana felicitari pt vestile bune..Cum a facut ea tai-tai cu manutza FElicitari pt colul lung..Stai fara griji de acum..

Da Luto eu pot intra de pe tel si så scriu pe forum dar voi lua nr tau de tel in caz de cade netu..asta daca il ai acolo..Eu nu am pus nr pt ca sunt sigura ca mie nu o så imi dea sms cineva din Romania..



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:


Dana, felicitari pt fetita sociabila si care misca finut

Raluka, am vazut si eu mutrita lui bb, e un scump

Vazut si poze de Kateryna.... sunteti niste frumosi , sa fiti fericiti si sa va bucurati de bebelina

si Iuliei ii urez casa de piatra si multa fericire alaturi de sot si bb


Fetelor, in rest vad ca sunteti bine, ceea ce ma bucura enorm . Mi-ati lipsit tare zilele astea dar am recuperat cat de cat cu lectura. Din pacate este imposibil sa fiu in direct prezenta la discutii, prind rar gasca de seara care are chef de vorba .

Raportez ca si noi suntem binisor, am fost la cumparaturi la greu sapt asta datorita reducerilor si in rest am stat in pat cat am putut de mult

va urmaresc....

31+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Delia så iti treaca emotiile..Cu siguranta va fi totul bine..Suntem o odisee foarte norocoaså..vei vedea ce petreceri si veselie si bucurie vom avea aici..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

am citit povestea Sabinei si m-am apucat de plans ca o adevarata lacrimogena. . c frumos si ce inspaimantator in acelasi timp.

MangaGirl :-) 31+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29


Da Luto eu pot intra de pe tel si så scriu pe forum dar voi lua nr tau de tel in caz de cade netu..asta daca il ai acolo..Eu nu am pus nr pt ca sunt sigura ca mie nu o så imi dea sms cineva din Romania..


...super, e in lista al meu mi-ar place sa fiu si eu mesager de vesti asa faine

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput