BONA PERICULOASA DIN DR. TABEREI

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

vai ca m.a luat cu frig...chiar acum arata la stiri la protv

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Doamne draga mea, mi-a venit rau, mi s-a incrancenat carnea pe mine, ma cuprinde groaza, si eu ar trebui sa gasesc o bona pentru victor dupa ce se va naste si va tb sa ma intorc la serviciu...Doamne fereste-ne de asa monstri...
Draga Gabi, iti doresc multa putere si nu te lasa pana acesti monstri nu sunt pedepsiti pentru cruzimea lor.
Unde mai exact in drumul taberei sta? Si eu stau tot in Dr.Taberei...


Ruxi cu Timeea aricelul, 21 dec 2006 si Clara pisicuta, 19 aug 2002, burticoasa in 31 sapt cu Victor
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii Clarei


Povestea nasterii Timeei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

A aparut la stirile ProTV de la 19.00.
Foarte bin ai procedat. A iesit pe post si seful politiei , si a spus ca a fost audiata bruta. Au mentionat si ca se pedepseste cu inchisoarea fapta ei. Nu te lasa. Succes si numai bine copilasilor.

Poate vad si alte bone care au atitudine asemanatoare si se potolesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Dumnezeule prin ce au trecut copilasi asti minunati sufletele nevinovate nu se poate asa ceva sunt 2 animale fara suflet eu una le-asi condaman pe viata eu nu ma copii nu stiu dac voi avea vrodata dar asa omeni nu u dreptul sa traiasca printre noi la inchisoare acolo le este locul.
Dumnezeu sa ajute pe copilasi sa treaca peste trairile ce leau provocat 2 animale nu le pot numi oamneni mai ales mamae

Puisori dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinel2005 spune:

Aici http://www.hotnews.ro/stiri-6003350-video-cosmarul-prin-care-doi-puiuti-trecut.htm comentariile sunt impartite, dar sunt, intr-adevar, cativa ramasi in Evul Mediu. Ce oameni ingusti, ce oameni fara valori morale, ce oameni insensibili si, pana la urma, lipsiti de educatie. Si tot ei acuza de rasfatul copiilor care ajung lipsiti de respect s.a.m.d.
Important e ca s-a atras atentia asupra cazului si ca se pune astfel presiune pe autoritati.
Io zic sa intram pe site, sa postam si sa le dam peste nas acestor infumurati.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dani100 spune:

Un search pe google dupa numele individei da la primul raspuns http://vinul.ro/concurs/2008/07/spirea-ecaterina/
M-am uitat de cateva ori la clipul de pe youtube si realitatea si cred ca este vorba de aceeasi persoana (individa din clip cred ca are ochelari).

Daca este aceeasi persoana, notati ca poza postata la acel "concurs" a fost publicata pe 29 iulie 2008 (adica taman acum un an)...

Sper sa plateasca drastic abuzurile fizice si psihice asupra copiilor!

Un sfat: inainte de o decizie luata dupa recomandarea unei "cunostinte" dati un search pe google. Nu este exclus sa aveti parte de "surprize" ca cea semnalata de mine.

Imi cer scuze daca este vorba de alta persoana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

a aparut si la realitatea. ufff, nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Doamne, imi vine sa plang de cate ori ma gandesc la cei doi puiuti...
Ariel, sper ca prietena ta s-o poata ajuta pe Gabi in asa fel incat sa se creeze un precedent si niciuna din bonele din Romania sa nu mai aiba curajul sa faca astfel de fapte. Din pacate, cine stie cate cazuri inca necunoscute sunt... Sper ca, astfel, si unii parinti care au dubii in privinta bonelor sa fie determinati sa faca ceva in sensul asta.

Lora, mami de Iustina
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank">ratuste in concurs, lo1 si lo2

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :
858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone
www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Ariel,nu te lupti singura cu aia
La realitatea au zis si despre desprecopii (dar .ro in loc de .com).
A luat deja amploare cazul, au fost si la apartamentul individei...


............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

si eu am scris siderata pe blog despre comentariile de pe hotnews, nu-mi vine sa crd ca unii au considerat copiii neascultatori, pai ai mei n-au stat asa cuminti la masa NICIODATA.....





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput