Stirile Radio Romania Actualitati si ziarul Ziua

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ce rau imi pare ca nu ma pricep sa fac eu acest lucru....uf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui LucaLuca


Am incercat sa urc inregistrarea emisiunii de ieri cu Big M. despre FIV pe youtube, asa cum am pimit-o, in cinci parti, dintre care unele de 20 de minute, si iata ce mesaj am primit:

This video has been removed because it is too long. Regular YouTube videos must be 10 minutes or less.

Eu nu am timp acum, se ofera cienva sa "taie" emisiunea in bucati de <10 mn si sa o urce pe youtube?

Daca da, bagati mail pe contact@., ca nu intru des pe forum, mailurile le deschid constant.

Multumesc!!




Pogonici, stai tu fara grija, nu mi-a scris absolut nimeni de pe forum (sunt o naiva incurabila), desi sunt convinsa ca-s multe persoane care stiau sa editeze minimal un video si sa il urce pe youtube - si sunt interesate de emisiunea despre infertilitate, pe care o vor privi.

Si-a gasit timp sa se ocupe de asta o mamica, avem inregistrarea pe blog: http://.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirimir spune:

Multumim Luca si multumim si mamicii care si-a facut timp ca sa putem sa vedem inregistrarea.Din pacate nici eu nu ma pricep, ca timp am.Fiind perioada concediilor sigur multe fete sunt plecate si nu au putut raspunde.Ma pun acum sa urmaresc inregistrarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

luca iti multumim pt postare interesanta emisiune ,nici la toaleta nu m-am dus, ca sa o vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

LucaLuca, multe multumiri tie si mamicii care s-a ocupat de editarea inregistrarii cu dr M .

Da-mi Doamne puterea sa accept ceea ce nu pot schimba, da-mi curajul sa lupt pentru ceea ce pot schimba si da-mi intelepciunea de a deosebi pe una de cealalta!

Mergi la inceput