Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (327)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Bianca cred ca am scris in acelasi timp, merci de info. Da ne gandim sa venim, acum sa vedem cand. Sigur te caut, n-am nr. tau de tel, dar mi-l dai nu-i asa?
Ai grija si vezi ce e cu glicemia aceea, sper sa fi fost o cadere obisnuita nu ceva ce sa tina de vreun posibil diabet. Vroiam sa-ti spun mai demult, Sandra s-a schimbat mult, intr-adevar e domnisoara de acum, s-a inaltat, a slabit, e f. cocheta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Miha, da cred ca am scris in acelasi timp. Apa nu este incalzita acolo..dar la cat e de cald afara iti dai seama ca se incalzesc bazinele.
Iti dau nr pe privat

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

Giaova ce bine ca se spala singur puiul tau,al meu nu vrea
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

l am masurat si cantarit pe stefan...are 102 cm si 16,5 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui MIHA78

Silvia, cred ca detineti recordul pentru cele mai multe cumparaturi. Te invidiez sincer pentru ce magazine si preturi aveti acolo. Maraki si pe tine la fel, numai lucruri frumoase la preturi excelente vad ca luati. Eu am fost luni in mall si mai mult m-am enervat, la Z cica erau reduceri, un body la 30 de lei.....
Bianca cred ca n-ai vazut mesajul meu din capitolul celalalt, e adevarat ca era ultimul, te intrebam daca preturile de intrare la starnd se refereau la strandul Weekend. Tare ne tenteaza o excursie, cred sapt. viitoare sambata sau duminica, s-ar putea sa venim pana acolo. E si apa incalzita oare?
Giova mai ai vreo 2 ani mai greuti dar apoi ce frumos va fi, de fapt e si acum, eu sincer te invidiez, tare mi-as fi dorit 2 copilasi, acum iar suntem intr-o faza in care sotul cam zice nu.
L-am culcat pe Tudor mai repede ca avem la 17 programare la un dr. homeopat. Noi am scapat sper definitiv de pampers in ceea ce priveste tb. mica, dar cam platim un pret, e super constipat, a ajuns de face caca o data la 4 zile, azi mergem sa vedem poate gasim ceva remedii ca eu am senzatia ca le-am epuizat pe toate. Si bineateles ca at. cand face caca cere sa-i fie pus pampers, doar in pampers vrea si eu nu mai stiu ce sa-i fac.

Miha si Tudor(20.02.2006)


Miha asa santem si noi, nu mai face pp de foarte multa vreme in pampers, noaptea se tine pana pe la 11.00-12-00 fara probleme, inca atunci cand il duc sa faca pishu, nu-i vine imediat si poate sa treaca si 20 de min pana imi spune ca face. Cu kk vrea in pampers

Bianca la cat mananca Dani sa stii ca arata foarte bine, nici n.ai spune ca mananca asa cantitate mica

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Fetelor, ati fost simpatice foc cu urarile pentru ziua mea.
Eu chiar sunt in pregatiri acum, dar nu fiindca dau mare chef ci fiindca acum vreo 2 ore m-a sunat o prietena sa ma ureze si asa m-am prins si eu in ce data suntem...cum nu mai am chef sa ies si maine sunt cu alex(care mai sta joi si vineri la cresa-mai au o minigustare afara vineri doar cu grupa lui ca "eveniment si gata)meniul "festiv" e facut in functie de ce am in casa.acum am luat pauza dintre etaje de la tortul de inghetata (asta tot testez eu de vreo 2 sapt-inghetata; de fapt sorbet)...cred ca o sa fac un etaj pepene galben, unul banana cu ciocolata si unul capsuni(din astea am cam putine), ceva guacamole si un gaspachio-restul...mai vad eu pana maine cu ce va fac cinste...
Despre haine eu nu mai vreau sa aud...ma gandesc la modul cel mai serios sa-mi trimit sotul la "psiholog" sa-i scoata mania cumparaturilor din cap...mai multe detalii nu mai dau ca iarasi ma enervez...
ma mai duc nitel la bucatarie si, daca nu se trezeste anastasia intre timp mai vin pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

MARAKI nu cred ca e cel mai inalt....cred ca Razvan a lui Astery e cel mai inalt...oricum dr azis ac eok,am fost la dr sa iau trimitere la ginec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosmi1975

MARAKI nu cred ca e cel mai inalt....cred ca Razvan a lui Astery e cel mai inalt...oricum dr azis ac eok,am fost la dr sa iau trimitere la ginec

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975
http://community.webshots.com/user/cosmi1975



cand pregateam in bucatarie branza pt paste, mi.-am dat seama ca al meu este cel mai inalt are 109cm..am venit si am sters mesajul dar vad ca mi.-ai luat-o inainte cu mesajul


Ana spor la treaba si reusita cu tortul de inghetata

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki, eu sunt foate multumita de cum arata si cum e Dani dar sa stii ca e slabut. Gandeste-te ca are 100 cm si 14,6 kg. Ti se pare ca e bine? Eu zic ca e slabut darsa dea domnul sa nu fie gras a sun eu si pt el . Uite, Razvan de Cosmi e cu 2 cm mai inalt si 2 kg mai grasut. Deci? Marco a lui Giova are 15 kg si ceva/..
Dani e cel mai slabut comparativ cu inaltimea lui. Si poate Angelos si Alain comparativ la inaltimea lor.
Sanatosi sa fie ca totul va fi bine.
Eu sincer nici nu vreau sa fie Dani mai grasut...pt mine e bine cum e. Asa eram si eu cand eram mai mica ..dar a bagat maica-mea vitamine in mine... aziv amatoarelor de vitamine la copii .


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Cei mai inalti din trupa dupa poze mi se par Angelos, Alain si Mario.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput