| Citat: |
| citat din mesajul lui ralucapaun Tocmai pe site-ul de la Ikea eram..dar de la saltele pt mucioasa am ajuns la bucatarii and co.. 34+ Natalia |
bine ca nu vinde ikea si haine de femei, ca apoi nu mai aveam noi chef sa ne uitam la nimic altceva
28+
| Citat: |
| citat din mesajul lui ralucapaun Ralu, cedez si eu..ma uit la two and a half men si sper sa ma ia somnul! Pupicei, noapte buna! 34+ Natalia |

28+
raluk n rezumat perfect.
eu mi-as dori una cu arcuri...dar dk o fi cu foam, e buna si aia.
aida cum fu prajitura? buna cred.


dk voi va duceti la nani, eu ma retrag un brothers & sisters, ca numai la filmul asta m-am gandit toata ziua. 

MangaGirl :-)
30+ cu Sasha Laurian 
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1
poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR
www.mariaciubotaru.blogspot.com
Maria si eu inchid computerul si ma uit linistita la tv.
Sa stii ca ma gandesc la tine in fiecare duminica la ora 15, cand ma uit la brothers and sisters pe prima tv.
Noapte buna! 
28+ 
