Burtici fericite de septembrie-octombrie (119)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Tocmai pe site-ul de la Ikea eram..dar de la saltele pt mucioasa am ajuns la bucatarii and co..

34+ Natalia


bine ca nu vinde ikea si haine de femei, ca apoi nu mai aveam noi chef sa ne uitam la nimic altceva

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Ralu, cedez si eu..ma uit la two and a half men si sper sa ma ia somnul!

Pupicei, noapte buna!

34+ Natalia


Noapte buna, Ralu

Ma mut si eu pe protv ca astia is cu exorcisme.

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

raluk n rezumat perfect. eu mi-as dori una cu arcuri...dar dk o fi cu foam, e buna si aia.

aida cum fu prajitura? buna cred.

dk voi va duceti la nani, eu ma retrag un brothers & sisters, ca numai la filmul asta m-am gandit toata ziua.

MangaGirl :-) 30+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Maria si eu inchid computerul si ma uit linistita la tv.

Sa stii ca ma gandesc la tine in fiecare duminica la ora 15, cand ma uit la brothers and sisters pe prima tv.

Noapte buna!

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

120 va asteapta virgin-virginut.

Geani

Mergi la inceput