Redoutistele fidele LR France (172)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

hop si eu dupa foarte multa vreme

ella, multumesc ca mi-ai adus aminte de tao, abia astept sa iau hainute pentru bebe

am vazut saptamana trecuta un catalog ro; fff scumpe! am avut grija sa infomez pe toata lumea ca e jaf curat

16+
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristicross

Ati vazut oferta la kiabi: cumperi unul si primesti 4 gratuite.pacat ca dureaza sase zile sa le trimita la relais.

cris


http://www.kiabi.com/kiabi-data/060_BOUTIQUES/soldes_09.asp Interesant! La magazin era de acum 3 saptamani oferta asta...in sfarsit a venit si pe net.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Cristina (inima) sar'na pt raspuns. Tu cand vii in tzara (adica pana cand mai putem da comenzi pe numele tau)? Eu inca nu am dat nicio comanda ca ma tot c...iesc Deci daca dau mai multe comenzi astepti sa ajunga toate la tine si pe urma le trimiti in colet?
Clau si ce inseamna 1=4? Comanzi un produs si-l primesti in 4 exemplare? Acelasi produs, alte culori sau cum?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Cristina (inima) sar'na pt raspuns. Tu cand vii in tzara (adica pana cand mai putem da comenzi pe numele tau)? Eu inca nu am dat nicio comanda ca ma tot c...iesc Deci daca dau mai multe comenzi astepti sa ajunga toate la tine si pe urma le trimiti in colet?
Clau si ce inseamna 1=4? Comanzi un produs si-l primesti in 4 exemplare? Acelasi produs, alte culori sau cum?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor



Laura
Imi pare rau dar e prea tarziu ca sa mai comanzi
eu la inceputul lui aug plec spre RO si, ma intorc in FR la sfarsitul lui septembrie

si ca sa raspund la intrebarea pusa Caludiei : alegi 5 produse si il platesti doar pe cel mai scump din cele 5; alegi orice produs vrei ; nu trebuie sa fie acelsi model sau aceeasi culoare; poti lua un tricou, un pantalon , o rochie, o fusta si o geaca si platesti produsul cel mai scump!
sa zicem ca ai un produs de 29.99€ si mai ai altele sub suma asta
acelea sunt gratuite
la o comanda de mai multe produse se calculeaza reducrea la fiecare 5 produse
daca vei lua 20 produse vei plati doar 4, cele mai scumpe!
sper sa iti fi fost de ajutor!

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Oooofff, Cristina, ce rau imi pare! Atunci va ramane pe la toamna sa dau comanda. Multumesc mult si concediu placut!
Acum ma mai uit pe TAO. Si aici e limita de produse in cos? (cum e limita de 25 pe LR)?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii si zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

hop si eu dupa foarte multa vreme

ella, multumesc ca mi-ai adus aminte de tao, abia astept sa iau hainute pentru bebe

am vazut saptamana trecuta un catalog ro; fff scumpe! am avut grija sa infomez pe toata lumea ca e jaf curat

16+
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...



felicitari pentru sarcina!ma bucur mult sa-ti vad semnatura asta asa frumoasa!

misto oferta la kiabi cu 4 gratis dar ce doamne iarta-ma sa mai iei??? ca ofera 7 produse la baietel de 1-5 ani !!!

cristina ai mail de la mine!



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Nushu, ce perspicace esti! Tot timpul remarci semnaturile cu carucioare inaintea noastra. M-au sunat cei de la Atlassib ca imi livreaza coletul azi. Abia astept.

Pantofiori sport, noi, din piele ext si int, marimea 20

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai." (Abraham Lincoln)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Comanda Kiabi:
pt un bebe
http://www.kiabi.com/bebe-garcon/tee-shirt-imprime/P99181002
http://www.kiabi.com/bebe-garcon/pantalons-jeans-bermudas/salopette-jean-kitchoun/252/P183119
si au mai fost niste body si ansamblu de pantaloni cu tricouri pe care nu le mai gasesc.
Am mai avut pt mine niste tricouri si o pereche de pantaloni pt sot- nici pe acestea nu mai sunt pe site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cepuchm spune:

Buna fetelor,

Nu am mai intrat de mult.
am o intrebare daca ma puteti lamuri.
daca comand pe Kiabi, adresa pe care e inregistrat cardul trebuie sa corespunda cu adresa de livrare?

Multumesc frumos
Mihaela

Mergi la inceput