Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(38)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

felicitari larisel, si s-o tina tot asasanatoase pana la termen

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Continuarea

Capitolul 39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3in1 spune:

Buna ziua dragi mamici si burtici,

Nu v-am scris demult, dar voi stit cel mai bine cum zboara timpul. Din "backstage" ma uit la poze si sunt la zi cu toate realizarile bebeilor.

Va multumesc ca va mai ganditi la noi.

Noi stam afara f mult si cand dorm piticii fac mancare si ordine prin casa. In rest daca suntem acasa ne jucam toti trei (trebuie sa fiu si eu in decor ca altfel nu se joaca).

Clara, in legatura cu carticica bebeilor incerc sa scanez o pagina. Noi avem in limba maghiara, dar traduc cateva propozitii sa ai o idee cam ce se inregistreaza in ea. Eu pe langa aceasta carticica le-am mai inceput cate un album cu poze si langa fiecare poza scriu un rand. Le-am facut cate un album pt fiecare si intentionez sa i l-e dau lor cand vor fi mari.

Larisel, felicitari pt !

Bogdana, refacere rapida lui Vladut!

Dalina, concediu placut in continuare si te asteptam cu poze.

Karina, eu am luat Nutrinatal si am mai baut un ceai preparat la un magazin naturist special pt cresterea lactatiei.

Luminita, hunilor! Tare draguti sunt. Bine faci cu sportul, sper si eu ca de luna viitoare sa ajung la aerobic macar o data pe saptamana.

Elyanne, cum merge condusul? Ce mai fac flacaii si mandra?

Laura, cum se simt copii la tara? Banuiesc, ca le place mult la bunici ...

Laraa, Elenada Iza, Iuca, Mamaana

Daca am uitat pe cineva imi cer scuze. Va pupam pe toate si va trimitem un buchet mare de .



Mergi la inceput