Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Chiar asa fetelor, ce mai stiti de legea cu 168 zile (parca) de concediu prenatal+lehuzie? Ca in afara faptului ca ar fi trecut de senat...n-am auzit mare lucru.




Liliana, Andra-Maria & cu 27+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

hello ati inebunit? incredibil , un capitol in cateva ore de dimineata pai pana diseara mai apar 2
... vai vai merg dincolo la pag 9 unde am ramas ... am fost dupa zmeu paraleu




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine




Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Kawaichan votez pt cea mai frumoaså burticå..E superbå ..Si patutul e foarte frumos...

Multumim pt capitol..Multimim ca ne tii la curent cu tot ce miscå in jurul Sabinei

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

cum pun pozele?m-am blocat
am reusit sa ma loghez pe webshot , le-am adaugat si mai departe nu ma lasa ca zice sa aleg nu-s ce subcategorie. ce fac?



anco 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Cred ca va parasesc pana deseara, ca nu pot face nimic, tot aci cu voi, si agitata tare de la alergatura (de pe forumul nostru) din dimineata asta sunt franta...

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Kawaichan votez pt cea mai frumoaså burticå..E superbå ..Si patutul e foarte frumos...

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas




No ca ma faci sa acum...eu niciodata nu fac comentarii la albumele voastre pt simplul fapt ca nu intru des pe webshots si cand intru le admir pe ascuns si nu zic nimic,dar imi plac la nebunie toate burticile noastre

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

cum pun pozele?m-am blocat
am reusit sa ma loghez pe webshot , le-am adaugat si mai departe nu ma lasa ca zice sa aleg nu-s ce subcategorie. ce fac?



anco 32+


alege si tu orice categorie,family&friends sau entertainment etc
e primul tau album pe contul comun?

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Cred ca va parasesc pana deseara, ca nu pot face nimic, tot aci cu voi, si agitata tare de la alergatura (de pe forumul nostru) din dimineata asta sunt franta...

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

27+


si tie Raluk
fain glow,by the way

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Fete dragute, va pup ca numai pot de caldura si trebuie sa ma intind in pat ca ma incolteste copilul prin diverse organe ale mele. Multumim de capitol nou.
+ 32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

mamaaaaaaaaa am reusit!!!!
am pus pozici! in sfarsit, ca mi-era teama ca ajung sa nasc si eu n-am pus pozici sa ma vedeti si pe mine.



anco 32+

Mergi la inceput