Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Eu voi fi in Ro din 3 pana in 21 august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Nico-chiar ma gandeam la tine! Merg si eu in Antalya cu tine, macar cu gandul! Sper sa ajungem si noi acolo, am auzit ca e foarte frumos. Astept impresii dupa ce te intorci!
Astazi socrul isi sarbatoreste ziua! Iti mai amintesi de sugestiile pe care mi le-ai dat? In final, i-am luat o sticla de wisky vechi de 20 de ani, chiar daca nu o merita!




Ancutica, am mai fost in Antalya. Prima si cea mai frumoasa vacanta in TR acolo mi-am petrecut-o. Dar mi-a placut si in Bodrum f mult. In Kemer am auzit iar ca este feeric.

De data aceasta mergem in Belek- Antalya, aici:

http://www.otiumhotels.com/

In privinta cadoului, este ok, voi sa fiti sanatosi! Sa nu-ti para rau! Pentru orice fapta, exista o rasplata! Pentru fiecare exista judjment/payment day.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Nico-misto de tot! Sigur te vei simti bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Abia astept sa incerc canapeaua cu vedere la mare!
Desi, ca de obicei, atunci cand plec in vacanta trebuie sa prind si cateva zile cu "rusi". Ca nu puteam sa ne nimerim si noi in perioada fertila! Oooof! Dar macar iau placerea relaxarii, marii si soarelui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Sa te gandesti si la mine cand esti pe canapea! Poate voi simti briza marii si mirosul de apa sarata.
Rusii vin, dar si pleaca. Sa speram ca odata cu intoarcerea voastra, relaxati si brozati, va veni barza sa va faca o vizita!
Acum plecam! O zi buna in continuare!
Pa pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Doamne ajuta!

Ciao, carino!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

buna seara scumpelor!

azi am avut o zi tare agitata...dar frumoasa.. exceptand caldura, care a atins cote de neimaginat...Bucurestiul este irespirabil..
am avut ocazia sa pterec cateva ore cu cea mai noua membra a familiei...nepotica Alexia, care peste 2 zile face 2 luni ....e dulcica foc, are niste ochisori albastri atat de patrunzatori... mititica suporta cu greu caldura de la bloc, asa ca au venit sa stea la aer la noi la curte ....
ce sa va zic, am fost la casuta....suntem atat de mandrii de ea ..abia astept sa petrec prima noapte in ea..acum pot spune ca am un acoperis deasupra capului...ce dragut..sunt atat de fericita...
maine mergem din nou acolo, sa mai facem una alta, sa fac si eu un pic de plaja, ca`a alba branza si sa ma balacesc in mini piscina pe care a promis soata ca o sa o cumpere ...de ma multumsc cu ea, pana ajungem sa o facem pe cea de drept



Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

ah, mie mi-a placut concediul de anul trecut petrecut in Turcia.. http://www.botanikhotel.com.tr/

....hm....acu sunt nostalgica..anu trecut pe vremea asta...ma rasfatam la piscina ..mi-a priit ...am luat ceva kg atunci ....
abia astept sa ne mai linistim si noi nitel, sa evadam un picut... si sa ne relaxam....

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neataaaaaaaaaaaaa
va invit la o !!!!ajunge oare aroma ei pana la voi?????
tocmai am vrut sa spun ca e racorica la noi, dar, iese soarele!!!!
ce faceti, care, pe unde????
pe mine, ma .......mananca pielea.....dupa 3-4 sedinte f scurte de stat la soare si apa.ma cojesc deja....apoi ajung la culoarea initiala.....cat de rpd.....
mai am 4 zile......oare ce va fi????
o duminica frumoasa va doresc!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

lumy, si eu am o alexia acasa, nepotica, ea a facut 1 luna si 3 zile.
are deja 4 kg!!! sa iti traiasca si sa fie sanatoasa!!!!
sa fiti sanatosi, cu , pe langa voi, si atunci sa vezi ce bine e la casa!!!!!
am vazut ca si la giurgiu au fost 40 grade, deci, cam tot asa de cald ca la bucuresti......uffffff........
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput