Restaurant cu loc de joaca in Bucuresti

Restaurant cu loc de joaca in Bucuresti | Autor: cristina_ana

Link direct la acest mesaj

Caut si eu restaurante/terase in Bucuresti care sa aiba si loc de joaca pentru pitici. (fara loc de joaca nu am nici o sansa sa imi priasca si mie mancarea, imi scoate sufletul baietelul meu de 2 ani )
Din ce stiu eu, ar fi Cocosul Rosu din Militari si Restaurantul Gil.
Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri!



Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 32+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Piazeta, undeva in zona obor. Cum vii dinspre obor spre dimitrov faci prima la dreapta si prima la stanga. La 30-50 de metri pe dreapta e restaurantul.
Si noi tot acolo mergem tot pentru locul de joaca. Mancarea e buna si preturile nici prea prea nici foarte foarte. Piza si salatele sunt delicioase. Locul de joaca nu e cine stie ce, e undeva in spatele terasei, e o casuta de plastic, doua tobogane si un cos de baschet. Norocul meu e ca ai mei se joaca impreuna ca altfel de unul singur nu e prea distractiv. Spre seara insa mai vin copii si se incinge joaca acolo.
Si ar mai fi palatul ghica la intersectia lacul tei cu d-na ghica, au teren de joaca gonflabil, mai pretentios. Doar ca nu am putut sa-l vad decat de afara pentru ca atunci cand am vrut noi la un suc asa de control n-am gasit loc si ni s-a zis ca se vine doar cu rezervare. Asta asa dupa cum arata si de-afara cred ca e pretentios tare si cu preturi pe masura.

Am uitat sa spun ca abia astept si eu sa mai aud de alte restaurante ca o singura optiune e cam putin

www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele


Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121540#3821784





Si noi in albumul de ratuste ->>> www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank">ki2 & ki2



Vreau sa nu mai fiu diferit!

Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Terasa de vara de la Marriott

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tgsunflower spune:

villa belagio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Restaurantul Cocosul Rosu din Militari este foarte bun ca locatie,preturi si siguranta piticilor.Am fost acolo duminica trecuta impreuna cu o familie cu un pitic de 4 ani si ne-am simtit super bine .Preturile chiar sunt foarte mici in comparatie cu altele,mancarea extrem de buna si ospatarii foarte amabili,in special unul in varsta care se mai si juca cu copiii din cand in cand si erau super atenti daca avem nevoie de ceva .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Continuati aici va rog
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121540#3821784

Mergi la inceput