Prietenie la plesneala*61*CAMPANIA CONTINUA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu nu umblu hai hui....eu umblu danga-langa...stiti voi mai departe cum...
mai eu sigur gravida nu-s ca doar or venit rusii, dar am asa o pofta de paste cu branza....dar vreau sa pun si cascaval....cum fac? retete ceva? da repede pana nu imi trece poftili

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze, Just Me
Infertilitatea este o boala

Bazar pt Mihaita

ambitioasa



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

delfinas, spor la bucatarit, vrei-nu- vrei trebuie sa ma apuic si eu ca pisica Ema doreste sa pape, ma gandeam la o salata de vinete cu dovlecei, ca-i place, mai am un pik de ciorba de burta si asta e menu-ul pt seara asta. Pt maine ...sunt in pana de idei...
nu am kef de nimik, sitm ca mis e likefiaza creierul...dar imi revin!


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!



Mari, mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mari_paun

delfinas, spor la bucatarit, vrei-nu- vrei trebuie sa ma apuic si eu ca pisica Ema doreste sa pape, ma gandeam la o salata de vinete cu dovlecei, ca-i place, mai am un pik de ciorba de burta si asta e menu-ul pt seara asta. Pt maine ...sunt in pana de idei...
nu am kef de nimik, sitm ca mis e likefiaza creierul...dar imi revin!


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!



Mari, mami de Ema





bey,tu numai ciorba de burta ii dai emei?alta ciorba nu prefera?

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

nu e pe primul ,pe primul este Iasmina
multam de vot

Felicitari pentru:www.arbointeractive.ro/concurs-nokia/castigatori.php" target="_blank">prima saptamana;sa dea DD sa fie si in a doua

www.dolarei.com/G-GG_5902.html" target="_blank">Ne acordati un vot si azi?Multumim

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

stilatelor....io am chiulangit de la scole....azi aveam cu o profa care vb....in dialect...si e foarte cald la scoala....ca sunt geamuri multe, e pe partea cu soarele (abureli, abureli...deja ninge) , mei va spun adevarul.

ieri a venit una Frau de la AOK, o companie de asigurari de sanatate si ne-a spus despre mancare, luati aminte: fara sucuri, keine!, fara mezeluri, de nici un fel, fara prajeli, fara dulciuri, de nici un fel.....fara paine....putina neagra, fara cereala prelucrate....fara gemuri....avea insirate pe o masa mare tot felul de produse si cate cuburi de zahar contin....mi s-a facut rau. il intreb pe un coleg, francez, "auzi, da ce sa mancam????" si el cica:"apa si salata"
daca vreti va dau si pliante, va desenez....

am terminat treaba, terminatorul NR1 a plecat la fotbal, boraca doarme. hasbandul vine indata....pe seara cred ca ies cu bicicla la plimbare....

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

am facut si pastele, am si mancat, am facut si curatenie pe ici pe colo, acum ma duc sa clac ceva pt sot si apoi mai vad...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ma duc sa caut un film sau ceva interesant sa ma uit.
ne vedem maine la
nu am mai gasit nimic interesant de citit.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Pup apasat toate fetele si cer iertare pentru lipsa.
Laudam eu bebelina ca e mcuminte si papacioasa, dar ea ar sta toata ziua atasata (de muma-sa). Initial am crezut ca poate nu se satura, dar deja are falcute si pune si ceva carnita pe copanele.
Cum incerc sa o desprind incepe sa urle si nu se calmeaza decat daca o tin iar la piept. Pas de mai misca, abia o mai pacalesc cu ceai uneori. Si asa de tare ma bate acum gandul sa o trec pe lapte praf...
Sosul meu tot nu gaseste de munca, am epuizat toate pistele si cunostintele. Anunturile din ziare sunt mai mult pentru aia tineri, si cum el are 40 de ani, nu a iesit nimic pana acum. Voi aveti vreo idee unde ar putea sa mai incerce?

http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

http://sites.google.com/site/stylishsurprises/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Azi am absentat insa numai cu scrisul de citit am citit,asadar:

MB sunt cu gandul la tine si iti doresc numai bine ia de la minesa treci peste perioada grea.

Andata te iertam pt absentza ca stim cum eu ,cel putin eu sunt ca aia din reclama la calmante. tie si Ioanei pe falcutze.
Despre jobul sotului n-am nici o idee deoarece nu stiu cu ce se ocupa.

Delphi
deci si tu ai fost oropsita azi cu calcatul,ohhh deja ma simt mai bine,glumesc.

Va pup stilatelor si revin maine pe la pranz la cafea.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

uuuuu..vine cineva la azi? ia sa va vad ochisorii somnoriciosi
pt voi
nu am mai calcat ieri...efectiv m-am jucat pe tel. azi se anunta canicula mare dragelor, asa ca vedeti pe unde stati la racoare.
azi avem si paranghelie...mergem la Puppa sa-l serbam pe Laurentiu.
la multi ani laurentiu de Puppa
tot ce iti doresti, sa ai grija de fete si toate cele bune.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput