Puiuti de Randunici 2008!!! (286)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Nicol, uite asta e unul din motivele pentru care imi doresc fetita, macar sa foloseasca cineva si pantofii mei cu toc.



Vio 5s+ (17 martie 2010) & Sean (16 martie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Da Clau, a fost cam racoare, ce-i drept, azi chiar a plouat , dar am ales sa mergem la piscina ca sa nu pierdem ziua , spre bucuria Alexiei care s-a balacit la maxim..

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88dd200ced1b3702292712&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">A trecut un an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

POZE RACOROASE DE MUNTE.( pentru dimineata la cafea).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Gecko, ce bine ca ai scapat de examen! Oricum sunt precisa ca peste o luna o sa se lase iar cu beuturica si fursecuri pe crenguta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bubu, acum mi-am dat seama cat sunt de batuta ... Noi plecam joi acu mah! Serios daca nu am trait pana cu 3 secunde cu impresia ca si voi la fel!!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bubu, serios acum daca nu-mi inchipuiam cum ne vom intalni noi la mare pe 30 sau 31 (cand al meu cica trebuie musai sa ajunga pana la Bucuresti!!!!)... si cand ai scris august, nu mi-a picat nicio fisa!! Abia acum... ma intrebat cat o fi fost hotelul vostru la final de sezon... dar nimic, nici un CLING! SUnt obosita, am nevoie de o vacanta...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mmmmaaaaaaaa, am luat o gura mare de aer curat de la munte! Foarte frumoase pozele, Clau!
Poate reusim si noi un we la munte, ce bine ar fi! tare mi-as dori!
Ati dormit toti in patul ala mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

A, mai Nico, clar ai nevoie Ma si miram cum de faci bagajele cu o luna inainte Ce bine de voi ca mai aveti nitel si plecati si imi pare rau ca nu avem cum sa ne vedem...

Simo, drum bun, zbor placut si fara peripetii si sa va distrati!

Hmm, Stef n-a mai tusit deloc in somn pana acum...i-am dat si niste ketof la culcare...poate tusea de la febra? e posibil? ca era o tuse seaca, ca si cum se ineca...nici nu stiu...

Deci: daca da Doamne si Stef termina cu reactia la vaccin, ne vedem maine in Tineretului, pe la 6? Cine doreste, cine pofteste?
O sa iau un taxi sa ajung repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Clau, foarte frumoase pozele de la munte!




Vio 5s+ (17 martie 2010) & Sean (16 martie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubu, doar eu cu Rebe am dormit in patul ala mare! A fost excelent sa ne lafaim asa...

Merg si eu la nani, ne auzim dimi la cafea...

Mergi la inceput