Burtici fericite de septembrie-octombrie (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

adica beeeeey iulika, ai dezertat din gasca de care nu deschid capitole....esti si tu minte luminata acum. Felicitari!!!!!

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si


Nu nu Techila stai linistitå eu tot in grupul sunt..ionika a fost cea care a dezertat.

Crezi tu ca ma mai apuc eu asa usor de facut??..nehee

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

hallou,

io eram pe cale sa inchid calc si sa merg la nani,adormisem pe canapea.
ionika,cred ca ai incurcat butonul de edit cu cel de quote,arata aprox la fel.bafta multa data aviatoare

am vrut sa va zic ca habar n-am de vaccinuri,azi m-am apucat de citit si eu cate ceva si iote peste ce am dat..:(((
Din cate am inteles sunt scheme si scheme,ce se face acum nu se facea acu' dooj' de ani samd...asa cum zicea si Manga,daca noi suntem intregi de ce n-ar fi si ei ok...partea proasta e ca e mare moda acum cu 2 in 1 sau 3 in 1 si la o varsta frageda organismul reactioneaza altfel.
Din cate am mai citit pe ici pe colo iarasi,am inteles ca e bine sa vaccinezi copilul cand e un pic mai mare si sa lasi distanta intre vaccinuri,nu sa i le faci asa deodata,sa aiba timp organismul sa se erfaca intre.Also,daca e posibil fara mercur si de asemenea cu vaccinuri din virusi omorati,nu din cei care sunt in stare latenta,am inteles ca difera putin.

Cam atat,pe maine ca mi-e somnic

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Si Luto,ma cheama Kawaichan,nu Kawaikan



Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui techila

adica beeeeey iulika, ai dezertat din gasca de care nu deschid capitole....esti si tu minte luminata acum. Felicitari!!!!!

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si


Nu nu Techila stai linistitå eu tot in grupul sunt..ionika a fost cea care a dezertat.

Crezi tu ca ma mai apuc eu asa usor de facut??..nehee

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas




aoleo, ma scuzati...am cetit stramb
dar pot sa ma bucur???? ca prea ramanea gasca mea mica ....sa nu pleci!!!

ionika, felicitari!! daca mai vrei la noi in gasca de te asteptam cu drag

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Ionika, felicitari pt capitol

fetelor, sa stiti ca maine ma duc iar la curs si apoi iar raman in oras unde n-am net, asa ca sa nu-mi puneti absenta nemotivata si sa aveti totusi mila si nu mai scrieti 2 capitole intr-o zi

va anunt de acum in caz ca nu mai pot intra in seara asta...



33+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Si Luto,ma cheama Kawaichan,nu Kawaikan



Iarta-ma mami...dar scriu din memorie si nu mai verific sa vad daca am scris bine nick-urile. Sper ca asa cum am scris eu nu inseamna ceva obscen si mai sper ca nu te-am jignit

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor så vedeti ce am facut eu pana acu ..Am tot cautat carucioare si altele pe un site aici pe care poti cumpåra orice de la nasturasi la case si altele..(mana doua sau noi noute)..si www.blocket.se/stockholm/Hauck_Park_Lane_inkl_allt_pa_bildenFynd_22654038.htm?ca=11&w=1" target="_blank">uitati de ce am dat..Tot e vedeti in poza cu numai 200 euro..a venit din fabricå cu niste zgarieturi..Acu omu nu mai are deschis ca am vazut ca e unul care face chestia asta acaså..afacere micå dar banoaså..Si maine tre så sun så vad daca nu l-a luat alta mami inainte..EE frumos tare si cu toate alea e ieftin taaaaree si e pe negru nu rosu ca in pozå

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

iulika, ce bine ca poti sa iei asa. in romania nu merge de pe ebay. ca tare am si eu nevoie de ceva pentru caruciorul primit (o husa de ploaie)ce nu se gaseste in romania. am vazut-o pe ebay doar in anglia, nici in italia unde am prietena mea din copilarie nu era.



anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Iulika e foarte fain si dotat, tin pumnii sa-l gasesti sa nu se fi dat

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Si Luto,ma cheama Kawaichan,nu Kawaikan



Iarta-ma mami...dar scriu din memorie si nu mai verific sa vad daca am scris bine nick-urile. Sper ca asa cum am scris eu nu inseamna ceva obscen si mai sper ca nu te-am jignit

Cea mai fericita 32 + cu


Stai linistita
Nu e nimic obscen,chestie de acuratete doar.Am io urekile mai sensibile Apropo,mi-am adus aminte cu ocazia asta de cineva(persoana fiind din ardeal si obisnuita cu pronuntia in lb germana) care-mi zicea kavaichan

Am zis ca ma culc dar am arsuri pe piept iarasi of course




Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput