Pestisori... pestisori... (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si horoscopul de azi, bineinteles , 20.07.2009:

- "O femeie mai in varsta va propune o colaborare avantajoasa sau poate un nou loc de munca. Va recomandam sa va consultati cu partenerul de viata."

- "In prima parte a zilei sunteti hotarat sa va ocupati de anumite probleme familiale pe care le-ati tot amanat. Sunteti nevoit sa faceti mai multe drumuri scurte, dar si cheltuieli. Cu greu reusiti sa va respectati programul. Cu rabdare, reusiti sa rezolvati tot ce v-ati propus. Fiti atent la acte! Exista riscul sa le uitati undeva sau sa le pierdeti."

- "Astazi vei avea ocazia sa le arati tuturor ca este foarte bun in ceea ce faci. O idee pe care ai avut-o a fost foarte apreciata si ti se va cere sa o pui in practica. O asemenea experienta iti va fi fosrte utila in cariera."

- "Ai vrea sa sari peste unele etape intermediare, care dureaza prea mult, iar tu esti cuprins de nerabdare. Desi nu e genul tau sa te aprinzi asa, de data aceasta nu stii cum sa grabesti mai repede evolutia evenimentelor si sa ajungi la acel eveniment mult dorit. Daca depinde de tine sa renunti la unele detalii de pe parcurs, o vei face, dar daca timpul e mai presus de tine, nu poti face altceva decat sa-i respecti cursul firesc: incet, incet... "

- "Din punct de vedere fizic vei functiona excelent. Vei fi dinamic, iar reactiile rapide iti vor permite sa te descurcati cu o situatie destul de delicata. Mintea ta produce idei excelente asa ca, poti sa te implici in tot felul de activitati intelectuale. Situatia ta financiara va inregistra fluctuatii, asa ca ar fi indicata multa prudenta in acest sens."

- "Trebuie sa te gandesti si la altii (altele) daca vrei sa obtii suport, recunoastere si ajutor. Abordeaza persoanele cu bagare de seama si cauta sa iti dai seama in ce ape se scalda, inainte de a face orice fel de presupunere legata de ceea ce au de oferit. Ia in serios orice fel de relatie pe care o ai si onoreaza tot ceea ce ti se cere de la tine, mai ales daca este vorba de un raspuns la ceva ce deja ai primit."





Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Da, Crig. Acum e in regula . Ce Mariuca frumoasa si shugubeata vazui io ! Multumim fain pt. pupiceii Mariucai . Ii intoarcem inapoi , bineinteles.

Ely, te asteptam la recuperari .

Hai gasca! Trezireaaaaa!!!


la toate & s-aveti o zi buna & un inceput de saptamana cat mai bun si mai frumos, cu multe satisfactii si bucurii !





Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Am revenit! A fost frumos, gratre , caldura mare si akolo, sambata la piscina la Hermes ....dar eu una am reusit sa racesc , ma doare gatul, deh, daca am baut rece si cu gheata !


Am citit pe diagonala, revin mai traziu !

de azi va rog voturi http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dany, votat! Multa bafta !!! Si multa sanatate ! Te asteptam la taclale ...





Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La 11.00 am un intreviu, sa imi tineti pumnii

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Tinem pumnii Dany!!! Baftaaa muuulta !!!





Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Tinem pumnii Dany

Hai ca m-am inscris si io
http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/

Intrebare la retur... cum raspund al intrebarile de la concurs?



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ely, votat! Multa bafta!!!

Pare interesant concursul... dar, io nu ma inscriu, ca nu-s o fire norocoasa... doar o ghinionista... asa ca, decat sa-mi fac inima rea , ca iar n-am noroc... mai bine ma abtin...





Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Saru'mana...

Io nu stiu daca sunt norocoasa, ghnionista la de'astea... uneori mai castig, dar de multe ori nu

www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely, te-am votat ! Cum adika nu stii sa raspunzi la intrebari , e foarte simplu, accesezi site-urile si afli raspunsul ....

La intreviu a fost bine , era si de asteptat , ca la cata experienta am in vanzarea mobilei, numai ca nu ma tenteaza, director de vanzari, adika 80% din timp sa fii pe teren sa cauti clienti iar clienti de mobila oha..mai rarut ..nu sunt ... plus sal fix , mi si comision ...inac nu stiu exact cat ...am fost ca eram recomandata de cineva ...mai cautam ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput