Burtici fericite de septembrie-octombrie(105)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

ohhhhh raluka, noi am fost acum 2 saptamani pe la sibiu si cand i-am aratat la al meu o perche de adidasi, puma, de bebei a innebunit. era gata gata sa cumpere ca erau si tare faini, unii de baieti si altii de fete cu sigla puma pe talpita ca doar bebeii stau in carucior nu umbla pe jos si doar talpita se vede. dar cand i-am zis ca sunt 120 ron perechea a mai amanat putin momentul



anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Aha....Raluka de-asta lipseai ca ne alergai din urma

Cea mai fericita 32 + cu


Si ce-am mai obosit... si ma tot cearta tati ca stau prea mult pe net, cu latpopul in brate... si eu ii tot amintesc ca atunci cand ma pune sa-i caut ceva, nu are nici o problema cu asta . Problema e ca el numai nu intelege ce pot eu face pe net. Are impresia ca numai corespondenta oficiala se poate tine pe calculator, se poate tehnoredacta ceva sau eventual sa cauti ceva ca si intr-o enciclopedie. Eu i-am zis ca trebuie sa intru sa vad ce au mai facut burticile mele de septembrie-octombrie. Nu prea a inteles

26+


da raluk, am intrat in priza. maine ii voi cere sefului meu scrisoare cum ca-mi paltesc minimum acceptat prin lege ca sa nu mai astept pana in septembrie. de altfel ii voi mai da o data peste nas ca nu are grija de angajati.

intrebarea mea legata de vaccinuri este...care e ok de facut? ca pana la urma si noi le-am facut pe toate si nu am patit nimik pana acum...numai ca ale noastre erau separate daca stiu eu bine, nu cocktailuri pentru 3 boli deodata.

MangaGirl :-) 29+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

A venit mami sa ma certe, ca daca ieri n-am stat la net ca m-am plimbat prin Cluj, asta nu inseamna sa recuperez asa azi. A spus sa ies afara, la aer. (ai mei stau la casa si noi venim la ei)

Dar afara sunt vreo 14 grade cum a plouat toata dimineata...

Ma imbrac bine si ies, ca sa vad eu cum va fi prin noiembrie... brrr cand va trebui sa ies la plimbarica... nu stiu cine ma va putea urni...

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

fuseram la hornbach, cumparat hrana pentru javre, macar ele sa aiba ca noi ne spargem in cartofi prajiti. mi-am cumparat si 2 copacei, jucarii pentru bestii...o caruta de bani. si am niste labe umflate de ieri dimineata de ma strang si papucii cei mai lalali.
acum avem program de voie...

multam fain pentru raspunsurile cu negii.




Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

abia astept alea 14 grade din noiembrie, raluka. eu ma sufoc.abia astept sa treaca vara asta ca ma chinuie rau. sa vedeti ce calduri prin spital...doamne fereste sa ajungem pe acolo mai devreme decat trebuie si sa stam mai mult.



anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

DIAMAR a mea mama din pacate nu mai are belea de vreo 21 ani,ca a fost suspecta de cancer uterin si i-a scos tot,dar presupun ca si asta e unu din motive ca de doar sunt pe capul lor si ea parca ar avea 20 ani,eu incerc sa o inteleg dar si ea sa ma inteleaga pe mine,ca de bine de rau ea are cu cine dormi in pat (fac pe reaua acum),asta e ne mai suportam o perioada si gata

29+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Mangagirl, dar tu ai fost la eco in Romania de stii ca ai baiat?
Ieri m-a intrebat o femeie mai in varsta ce am si i-am spus ca nu stiu asa ca m-a pus sa ma intorc cu spatele si mi-a spus ca o sa fac baiat pt ca din spate nu se vede ca sunt insarcinata, nu sunt patata si nu am picioarele umflate.
Si eu cred ca e tot baiat pt ca asa mi s-a parut mie ca vad la eco. Degeaba l-am intrebat pe dr ca nu vrea sa-mi spuna.

29+ si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

techila, picioarele sus!o msa te simti mai bine.stiu ca e nasol.eu mi-am luat niste sandale, marimea 39 de la 36 cat purtam.nu ma intrebati daca imi sunt lungi , ca nu se vede, dar nu ma incape uneori nimic.si mie imi sunt umflate labele, desi eu azi am stat doar in casa, in pat.cand calc parca tremura carnea pe laba piciorului.asa arata si se simt.
deci, odihna.
bine ca le-ai luat papa la catei.




anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Mangulico, tocmai am prestat reteta ta cu branza de vaci, mar ras, zahar si biscuiti pisati!!! O nebunieeeee!!!!! Cred ca asta o sa mananc mult timp de acum incolo!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 31+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Raluka bine ca ne-ai ajuns ....
Eu am vrut sa fac chef ieri si ai vazut Iulika ce pregatita era si alte fete numai ca mi s-a stricat netul...iar cand si-a revenit nu mai avea farmec.

Cristina esti criminala cu papica

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput