Burtici fericite de septembrie-octombrie (103)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Ah, alex tu vrei ? CUm adica te simti exclusa??? Mie chiar nu mi se pare ca ar fi bisericutze sau grupulete pe aici spre deosebire de alte subiecte. CHiar mi se pare ca suntem un grup tare unit.

clau, si tie ce-ti veni???

Si vroiam sa va mai spun ca am schimbat parola la mail din cauza unor probleme. Dau PM la cine cere



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 31+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



eu cere

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (31+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Mimika mor de ras

Voiam sa-i spun Danutzei1979 ca eu stiu ca atunci cand scade tensiunea pulsul creste.Ce-i drept nu stiu ce inseamna puls normal..tr sa mai cetesc si eu.

Am fugit ca ma asteapta familionul,vb maine

Mihaela 32+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Monica si eu as vrea parola PLIIIIZZZ!

KIKI 29+ si
Poze KIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Si eu vreau parola si mai am rugamintea sa-mi spui si mie ce date trebuie sa-i trimit ramonei

29+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

si eu cere parola si user ...

cu tensiunea si pulsul sta cam asa treaba din cate stiu eu si nu e de glumit. In prima faza trebuie urmarit daca din cauza efortului sau de suparare cresc , daca nu , se merge la doctor care in prima faza face cere un consult de specialitate cardio , daca aici tot ok , atunci este foarte probabil sa fie o problema renala si trebuie cautat ... asa ca urmariti ca nu e de glumit



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Iulika esti o draguta dar din pacate mai am si maine si apoi sunt gataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pofta buna la gratarele !!!!!
Madalina bine ai revenit ca eu am tot facut prezenta dar la un moment dat m-am lasat pagubasa
Acum as vrea sa intreb de Crisbebe daca stie cineva ceva, parca era colega de munca cu o fata de pe aici.


Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Vreau si eu parola ca va trebui sa printez tabelul ala pus de Adimerceds cu alaptatul, una pe stanga una pe dreapta...sa nu pierd naibii socoteala ca si asa sunt complet aeriana si panicoasa .....si sa ajung sa-i dau copilului sa suga din "recipientul gol"

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Moica, si eu vreau noua parola. Poate ar trebui schimbata si la webshots...ma gandec si eu..

Dana 30+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Mama cat am alergat sa va prind!!


Si eu vreau noua parola (e aia de la contul pe yahoo?)

Danuta, asteptam sa vad ce iti raspund fetele legat de puls, ca si eu am la fel. Seara, cand imi iau tensiunea, bat 100 la puls...o fi si de la caldura ?!
Kiki: pentru bebei sanatosi si de sex diferit!!!!
Madalina: cred ca saptamana trecuta si asta a fost saptamana ostropelului . Si eu am facut, si mai zicea cineva!!!
Despre alesicoo: nu am cuvinte, mereu am perceput o agresivitate din partea ei...De asta nici nu i-am raspuns vreodata. Pe la inceputul odiseei s-au iscat iar discutii cu ea, si "ameninta" ca nu o sa mai scrie la noi. Sper ca de data asta sa se tina de cuvant

Urmeaza episodul 2: despre mine

Gianina 29+ cu Loris Stefan/Matei

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Cristina sper ca e bine sotul cu otita si l-ai convins sa mearga la spital

Zicea cineva de mancat sotul ce mancam noi ...si la noi se plange Adi ca el mananca numai ce ii e pofta lu' nevasta sa

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput