Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(37)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

bogdana votat...si la info si un dolarel.succes.


In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

doamne eliana, sunt superbi ana si matei! nu-mi vine sa cred ce frumosi sunt si nu pot sa realizez ca peste catva timp poate voi avea si eu o astfel de pereche.
ma bucur cand stiu ca se nasc gemenuti mari si sanatosi si prind curaj, gandindu-ma ca trebuie sa ajung si eu macar la 36 de saptamani daca nu mai mult, desi pe aici fetele sunt hotarate sa mearga pana la capat. ma rog in fiecare zi de cateva ori la DD sa ma ajute sa tin sarcina cat mai mult si sa am asa bebei mari si sanatosi ca ai tai.
refacere rapida iti doresc.



anco 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

aaaaaaa si am uitat sa-ti urez succes si tie moniland si sa te intorci la fel de repede acasa ca si elenada, cu bebei mari si sanatosi.



anco 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Alexa, multumim! Se voteaza o singura data de catre un user pe tot parcursul concursului.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank"> ratuste dulci in concurs lo1, lo2

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui dalina2x2

votat si noi, peste tot! (dolarei, gemenei.. )




Si pe noi?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank"> ratuste dulci in concurs lo1, lo2

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



da' cum nu?!? febletele mele... (pionierii nostri in ale vietii...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

poze cu paturile, de-aici: http://ro.fotoalbum.eu/dalina/a303038/00000031

Temerile mele cum ca ar fi prea devreme pentru patutri nu erau fondate, pentru ca ala de sus nu e chiar asa de sus ! Si, in plus, ciupercuutele s-au dovedit destul de intelegatoare cand le-am explicat ca nu e voie sa ne-aplecam peste bara patului, sa nu cadem si sa ne lovim... (cu toate ca nu e chiar asa de sus, e asa.. un fel de mezanin.. nivelul saltelei de sus e la 110 cm inaltime, iar grilajul mai are cca 24 cm..)

A! Si faza faina a fost ca, de cum au intrat pe usa, dupa ce le-am montat, Miriam a luat-o la fuga si-a zis "Eu, sus!!" Iar Anita: "Eu, jos!" aproape in acelasi timp!! Si cel mai interesant e ca exact asa ne si gandiseram ca vor vrea, nu stiu de ce, asa le-am vazut de la inceput..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_izuka spune:

Dalina, sunt superbe fetitele tale...si super e si patul. Sa-l stapaniti sanatoase...si fara accidente.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_izuka spune:

petrean, alexa_teo...votam si noi...cand cum avem timp.

Laura25 eu n-am reusit sa votez...nu stiu de ce????



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Salutare tuturor

am votat si noi peste tot pe unde am gasit. Succes!

Dalina, frumoase paturi. Nu seamana deloc cu chicioseniile care se poarta acum, sunt natur - ne place.

Bogdana, de ce scrie la poza copiilor tai in Actualitatea ca au venit sau s-au luptat contrar gurii rele a lumii?

Cand spunea Moni ca are cezariana? Mi se pare mie s-au lipseste de ceva timp?




Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din 19 Martie 2009)

MAMARUTELE MAMEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui b_izuka

petrean, alexa_teo...votam si noi...cand cum avem timp.

Laura25 eu n-am reusit sa votez...nu stiu de ce????



Iza ...cu Hanna si Hunor (09.02.2009)

http://bizabella.shutterfly.com/


Pai daca esti logata, in partea de jos a pozei din concurs, e o lista (scrie Voteaza) din care iti alegi cate stelute vrei sa dai pozei (1,2,3,4,5 dupa cum iti place. Mai multe stelute inseamna ca iti place mai mult) si apesi pe butonasul de langa lista. Si gata!



Dalina super patuturile! Sa le stapaneasca sanatoase si sa doarma linistite in ele!! Frumos din partea lor ca le-au impartit repede si fara certuri.
Eu am avut o discutie cu ai mei daca vor sa aiba fiecare patul lui de copil mare (acum dorm amandoi intr-un pat dublu, de-a latul patului, dar nu adorm fara mine intre ei si daca se trezesc noaptea ori ma striga si trebuie sa ma duc la ei, ori vin in sufragerie dupa mine). Bianca s-a facut ca nu ma aude, iar Rares a zis ca da, vrea.. dar numai daca dorm si eu cu el.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank"> ratuste dulci in concurs lo1, lo2

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput