Burtici fericite de septembrie-octombrie (99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luhtien

revin si eu cu intrebarea: poze pe webshots. vreau si eu cont sa pun si eu poze.



Ca sa pui poze pe webshots intri pe contul comun si iti creezi tu un album! Iti trimit un PM cu userul si parola contului comun de poze!



30+ cu

Iepurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

ramsan zau asa...in afara de burta, ai pus pe unde ceva? ca vad ca picioare de gazela ai. ai o familie foarte frumoasa. sa-ti traiasca!

MangaGirl :-) 28+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Manga cata dreptate ai...m-am uitat si eu chiar acuma la pozele Ramonei si ce bine arataaaaaa.

KIKI 28+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luhtien spune:

Citat:
citat din mesajul lui Emy10

Citat:
citat din mesajul lui luhtien

revin si eu cu intrebarea: poze pe webshots. vreau si eu cont sa pun si eu poze.



Ca sa pui poze pe webshots intri pe contul comun si iti creezi tu un album! Iti trimit un PM cu userul si parola contului comun de poze!



30+ cu

Iepurica


am reusit.
am pus si eu cateva poze...din ce aveam pe la serviciu prin laptoapa.
diseara pun cu burtica

====================
Nimeni nu te-a intrebat daca vrei sa te nasti.
Despre plecarea ta, tot altii vor decide.
Insa timpul dintre este in mainile tale. Nu-l irosi!

+28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Fetele, vreai si eu parola si instructiuni ca sa pot intra pe contul comun.Multumesc.
In alta ordine de idei, deja nu mai pot sta decat pe dr in pat pt ca ma durea f tare si au inceput si arsurile. Sper sa treaca repede starea asta.


Ioana 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luhtien spune:

Am vazut pozele de la intalnirea voastra!
Super faineeee...:)
Ce de burtici...
Toate frumoaseee
Eu o sa fiu printre cele la care te uiti cu lupa. Vedeti voi diseara.
Momentan am pus cu familionul de pisici (cele 4 matze) si una din Grecia de anul trecut (remember to good old times!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns THEA22 spune:

ALEX, felicitari pentru bebita ta...cum se zice...o sa traiasca pe picior mare (sau lung:) Pupici de la noi si toate cele bune!

Tinem pumnii mamicilor ce urmeaza la consult Sa va intoarceti cu vesti bune!

M-am mai plimbat pe webshots si am vazut multe mamici frumoase si luminoase. LULLABY, cate saptamani ai? Arati minunat.

LA MULTI ANI FERICITI, MONI IULIA!!!

THEA2229+ cu''Matei Alexandru
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ANA&year=2009&month=9&day=28&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

hai ca s-a gandit sa ramana netu si pe la noi putin....e un vant afara, mama mama....fara net, fara cablu, fara curent....uite asa am reusit sa fac si eu putina treaba

Emy, te inteleg perfect cu santierul....zilele trecute il intrebam pe sotz daca in luna 9 tot curatenie dupa ei o sa fac...si mi-a raspuns: probabil

Kiki, Alex, recipient steril tot timpul...cred ca nu exista farmacie unde sa nu aiba....

Iulika, te asteptam cu vestile bune de la moasa

Luhtien
, felicitari pt nota, bine ca ai terminat! si daca tot s-au inscris fetele la cinste, vreau si eu o inghetata nirvana, te rog

eu una nu gasesc pozele Ramonei sau nu sunt in contul comun??

trimit repede ca poate pica iar tot.....

32+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luhtien spune:

mda...o nirvana n-ar fi rau ...sa o trec pe lista diseara...ca si asa nu m-a scos soata nicaieri (oricum erao voarza...venise dintr-o delegatie de o saptamana + o sedinta cu toti vineri ...asa ca bomboana pe coliva)



====================
Nimeni nu te-a intrebat daca vrei sa te nasti.
Despre plecarea ta, tot altii vor decide.
Insa timpul dintre este in mainile tale. Nu-l irosi!

+28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Ma inscriu si eu la Nirvana (praline) si la Mars si la (mai nou imi place) Maxi Bon de la Nestle. Mmmm, una care este jumatate sandwich cu nu buscuite moale si grosut si jumatate imbracata in cioco si pe interior e galbena (cred ca de vanilie) cu bucati de cioco. Va e pofta?

Clau 30+ cu si Alessia Maria 13 iulie 2007


varsta bb2



Mergi la inceput