Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Noa,sar'na de primire....gagicele,aveti poze in picasa 3,la albumul Croatia-7 nopti cu gorobetii....
Cat despre cronica de calatorie,imi rezerv placerea de a balacarii la greu pe blog,ca acolo am voie....
Va tzuca mandea pi tatii....si Ciufuleasco,uelcam bec!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Anaaaa, bine ati venit! bronzati? balaciti?
ma duc sa te citesc in voie
Ciufuleasco, da' unde ai fost plecata ? uelcam
andanii, mai exista cineva mai neagra ca tine??

sa aveti o saptamana faina cu spor in toate!

pup gaska

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

salutare

da' cafea nu da nimeni? hai ca va dau eu un rand


Ana si Andanii bine ati revenit
intreb si eu ca si Mariaa: bronzati? balaciti?
Ano ti-am vazut pozele, faine, frumoase locuri. si ai niste copii tare frumosi
acu' ma duc sa ma delectez pe blogu' tau ....
dupa cum observati, sunt mai relaxata, a venit colega mea la care ii tineam locul din concediu, asa ca de azi yupiii ... mai putin de lucru ...
Doris Ciufuleasco un tzuc mare, mare ...
Aida ce mai faci? cum mai stai cu arsurile la stomac? sper ca ti-au mai trecut ...

revin mai incolo
va pe toate

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Neatza,

Ana, Andanii bine ati revenit! Faine poze!

si restul fetelor si sa aveti o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ano frumoase peisaje si frumosi sunteti si voi , dar simt eu asa ca esti foarte dezamagita , ia un sa iti treaca si hai la o coasta sa uiti de gustul de peste

geto arsuri nu am mai avut de atunci , dar nici lactat nu am bagat in gura si drept urmare ma trezesc cu niste carcei vai mama. Tu ce zici de coaste?

va , azi merg la control si ca niciodata am emotii ma prostesc la batranete



Aida ... 33+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

subiect inchis

haideti aici poate va place mai mult si dati drumu la gimnastica de degetele



Aida ... 33+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! As avea o carutza de scris dar mi-s pe .Mult delucru, oboseala mare ... dar nu ma plang, ca ma simt bine si asta e cel mai important.

Ana, draga mea, bine te-ai intors. Am citit ca pe un roman - adica gura cascata si rasuflare tinuta - povestea primei zile de concediu. raman la parerea mea ca ti-ai ratat cariera si ca faceai o avere ca scriitor. Imi pare rau de ce ai patzit, dar la ce fain le povestesti, recunosc sincer ca ... am zambit. Nu , ca intelegi tu ce am vrut sa-ti spun. da-s bleaga rau, ca nu vad pozele picasa ... da-mi si tu mura in gura, te rog ...

Deci, chiar trebuie sa inchei, ca am pe cap. Plus ca la serviciu se pare ca se anunta vremuri kkcioze rau ... ufff!

Mergi la inceput