Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



o limonada, un ceai cu gheata?! mmmmmmm!

o zi faina sa aveti!





_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Ana si Andanii...drum bun si distractie faina...fain Trogirul...

pe toate...opritzi vara cumva... deja e la jumatate!!!!



mihi13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

buna tuturor!
va multumesc de primire!
Diana e numele meu.am 2 puiuti nazdravani, timeea de 4 ani jumate si timotei de 1 an si 9 luni.
vad ca lumea de aici se preagateste de vacante.va doresc sa aveti parte de vereme placuta si distractie maxima!
noi vara asta trecem peste plecari si concedii.tre sa stam in oras din cauza piticului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Diana, sa-ti traiasca puiutii...sa fie sanatosi.

Crunt de cald, afara...
Stau la buni, cu aerul conditionat...fara crize pana la ora asta, in schimb, cu ameteli la greu, doar atat...tensiunea 100 cu 80...

Aida, azi pleci din C-ta spre casa?
Drum bun sa aveti...sa ne vedem curand cu bine!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hai salutare din nou...

Am cumparat mandrului soare sandalutele....vacuta de mine s-o dus la pomul laudat cu sacul,adica in Aurora si am luat-o tare de tot...in freza,ca am gasit numai papuci si alte chestii,fainute in felul lor,insa cam scumpe nefiind de calitate ,asa ca dupa ce am batut dezamagita piata,am revenit in oras...Alex a sugerat el,saracu,dar cin' sa-l asculte si decat sa ma auda urland de draci,o tacut copilu'.
Asa ca fix in `Leonardo din Victoriei m-am intepenit...ce credeti ca gasesc?!Exact:sandalute de barbati,din piele,reduse de doua ori....de la 119 lei la 49 de lei.Deci se adevereste zicala:unde nu-i cap,vai de picioare!Am cumparat copilului sandalutele[:P],arata bestial pe picioarele lui si......sa mor incetisor:Alex poarta,deja,42 la picior........milioane de capete in zid,futu-i!Ce ma fac cu asta pe la optuspe ani?!Ii fac comanda la marimea 50?

Am facut o supa de rosii,ca nu stiam ce sa mai fac si vroiam o zeama si sa va zic ca nu am gasit crutoane si am cumparat fel de fel de uscaciuni la pachet,gen bruschetti sau kubetti sau bake rolls....si le-am folosit pe post de crutoane....si e demential de bun si gustos...alea cu usturoi is cele mai faine in supa de rosii.

Mustacila e la Budapesta....fugit cu avionul in activitate de servici...cica am fi solo in seara asta....

Dorisache...in sfarsit iti revi,tu fata draga!Tare ma mai bucur....pai pentru marea asta,am cat strans oleaca bucile curului,dar trebuia sa plec,ca simteam ca o iau razna...e putinel 7 zile,dar decat nimic....asta este!La Cta nici un caz nu era de mers...departe,cam aceiasi bani si in plus sora mea e acolo cu ai trei copilasi...deci no way!
Lu' andanii nu am cum sa-i scot clickul cu balena din minte numai pe vorbe....asa ca ii voi da satisfactia sa ma vada in toate cele 110 kile ale mele si o sa si-l scoata singura din cap...bun asa?!

pianna...las ca peste 3 saptamani ne dai tu cu sacul (a=i din i)si o sa pleci in vacanta...

Aaaaa....deci vicki..asta a fost luna de miere...n-am ce sa mai zic,decat sa va fie de bine!Din punctul meu de vedere ati cheltuit si nu prea,dat fiind faptul ca ati facut tot ce v-a trecut prin cap si nu v-ati refuzat nimic....Sa fiti sanatosi si sa mai repetati figura!Super!

Monica emag,trimis si io mail....la revenitul din peregrinari...ai ce citi.E informativ,cum spuneam,insa pe unele linkuri poti gasi oferte ca lumea.Trebuia sa mergi si tu cu domnu' din dotare la strand...

Simona,azi daca ai avut de mers pe teren,cred ca te-ai copt la propriu...canicula mare!Asa ca baga si la mandea o limonada,ca pica bine la lingurea!

Mihi,multumesc frumos!Hai ca vara o sa tot fie pana catre octombrie incolo,sti doar...numai concediile se mai ostoiesc prin septembrie....oarecum...

Diana digutix,sa-ti traiasca gorobetii...o pozica ceva cu voi nu arati si tu la gasca asta?

Danutoooo,ce faci muher????Mai traiesti?

Bay....va tzuc....mai vorbim noi!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

adevar graiesti...is coapta.
da am gasit ulei de plaja fain, asa ca ma calmez cu asta pana duminica cand reeditam Oroshaza.

am ramas putin interzisa ca o clienta de-a mea a facut nevralgie de la aerul conditionat (masina&job&acasa) semipareza la fata, brat si picior stang...azi ne-am intalnim si am ramas putin perplexa cand am fazut cum sta treaba...aveti grija cu aerele, deci.

Ana, vezi ca azi am vazut in Kaufland papuci de baie, asa se numesc, din aia de care-ti ziceam...pe la 18 lei perechea, mici si mari!

pup si...o seara racoroasa!!



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Fetelor imi vine sa dorm sub dus si alta nu! Pacat ca transpir numa' apa, daca iesea si o tzar de grasime, parca ar fi fost mai suportabila canicula asta!

Doris ai grija cu aerul ala conditionat, cu moderatie sa nu patesti ca data trecuta, Doamne fereste!!

Ana chiar la o supa de rosii ma gandeam si eu zilele astea, dar eu ma gandeam sa o fac cu galuste de gris, ca tot mi-au iesit pt prima data in viata mea saptamana trecuta si n-aveam cui sa ma laud Zici ca-i delicioasa cu crutoane?

Celor care-s la mare le doresc balaceala multa, soare cat mai mult pt bronzolit si relaxare totala. Celor care-s in focul pregatirilor, o vacanta de neuitat!!

V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Eu ma plictiseeescccccccccccc.Bine ma amuz cu un user aici care apare pe la toate subiectele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Alo?ecou ecou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

deci io nu ma mai joc cu voi ... imi iau jucurelele si plec bine ma ca toata lumea pleaca numa io muncesc ... bey si muncesc de ma dor calcaiele oricum va doresc vacanta placuta ... acu serios chiar va doresc vacanta placuta cu mult soare, distractie si odihna

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput