Burtici fericite de septembrie-octombrie (96)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Laura, concediu placut si multa sanatate.

Monica 24+ cu Rares Stefan POZA BEBE
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Si eu va citesc cu o portie de cartofi prajiti in fata
Anco,zi si mie,si si mie..cumva acolo la intersectia de la piata?langa magazinul cu jucarii si haine pt copii?. Eu acolo am vazut camasi f faine la 23 lei

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 32+, cu -Razvan




nu mary07,
pe bulevard la andrada .costa 15 ron si sunt set cu halatel.



anco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Buna si de la mine!!
Am vazut pozele, foarte frumoase burtici avem in odisee .
Andra: La multi ani!!
Eu mi-am dat seama azi ca mai am de fapt 3 saptamani lucratoare pana la concediu, nu 2, cum aveam impresia
Si ce e cu destrabalarea aia, asa papanasi ne prezentati voi??. M-ati facut sa dau reasearch sa vad daca exista si aici la restaurante. Daca primesc raspuns pozitiv, acolo fac primul drum
Cristina: la masina de vase trebuie sa pui farfuriile ude (adica sa nu fie mancarea uscata ramasa). Eu dupa ce mananc, le pun in chiuveta, le umplu de apa, si cand se aduca (la sfarsitul unor mese mai importante, nu o folosesc mereu), le bag la spalat. Iar ca detergent folosesc niste pastile gen calgon.
Nu va zic ce valuri face Loris . Asa mi-i de drag cand vad cum impinge burta, apoi o clatina, apoi mai da un shut .
Eu aproape am terminat cumparaturile pentru bebe, mai am doar umidificatorul. Iar pentru mine, cateva chestii...am luat camasi de noapte cu maneca scurta, oare ce vreme va fi prin sept-oct
Spor la gatit!!

Gianina 28+ cu Loris Stefan/Matei

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura78nico


In rest fetele va si va urez trei saptamani pline ca eu intru in concediu si nu voi putea intra pt ca unde ma duc nu am net.

Va urez toate cele bune si sa auzim numai de bine!

Lutoniana sa nu ma pui absent nemotivat ca sigur de auzim cand voi veni!



Iti doresc numai bine, drum bun, relaxare maxima,baita zilnica pentru sufletelul meu si odihna cat mai multa.
Te asteptam cu drag....noi vom fi tot aici ...dar probabil la capitolul 500
Concediu placut !

Cea mai fericita 31 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Kemsy as vrea sa-ti spun ca de cateva zile...dar acum de curand ...iniante nu s-a intamplat si la mine sunt niste miscari de trupe fantastice. Aseara cand m-am culcat stateam cu mana pe burtica si efectiv ma impingea cu ceva....dar se simtea ca e ori o manuta ori un piciorus.....fiind undeva mai jos, si stiu ca e deja intors banuiesc ca era manuta.....i se simtea asa si osul....Doamne ....abia astept sa-l tin in brate si sa-l pup continuu

Monika ma bucur ca ne-ai zis de Biaz ca e bine si ca ne simte lipsa.....si noi ei.....

Cea mai fericita 31 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Mooaaaaama ce ploua pe aici Am fost la cumparaturi si am intrat in scara blocului taman la fix
Laura concediu placut!
Selen iar te-ai pierdut?

32+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Mooaaaaama ce ploua pe aici Am fost la cumparaturi si am intrat in scara blocului taman la fix
Laura concediu placut!
Selen iar te-ai pierdut?

32+ cu floricica RAISA MARIA


Si la noi sta sa ploua! Mai bine asa caci e un pic de racoare!
Selen este pierduta prin capitolul anterior, cred ca nu a observat ca s-a trecut la alt capitol!

30+ cu

Iepurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Nu m-am abtinut si a trebuit sa-l cumpar
Este atat de mic si atat de frumos....si este primul lucrusor cumparat de mami pentru Bebitza....probabil ca imi va ramane in amintire
Hanorac de pici

Cea mai fericita 31 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura78nico

In rest fetele va si va urez trei saptamani pline ca eu intru in concediu si nu voi putea intra pt ca unde ma duc nu am net.


Laura 24+ si Ramona Cristiana 20.03.2007


Concediu placut! Sa ai grija de burtica!


30+ cu

Iepurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Fetelor mi-am adus si eu aminte de ceva....si vroiam sa va spun sa nu uitati.
Sa cumparati si pleduturi vorba Aidei. Ca din ce am mai vazut eu, mai pui unulpe pat cand te joci cu bebe, unul in carucior, il mai acoperi cand doarme....
Aici nu recomanda in primele 2 luni ....ci iti spun sa-i cumperi sacut dinacela de dormit care in partea de sus este ca un maiou si jos isi tine picioarele bagate la caldurica. Asta ca sa se elimine pericolul de sufocare...in caz ca-si trage paturica pe mocusoara.

Eu am primit o plasa mare si am si 2 ca ale Aidei si am si din bumbac, duble, crem cu un ursulet brodat intr-un colt.
Si mai am si cearsafuri din finet, albe, simple....
Nu stiu pe care la ce le voi folosi dar pentru ca nastem totusi in toamna ...poate ne vor trebui.

Adica vroiam sa zic sa nu luati numai body-soare.....

Va pup si multumesc pt raspunsurile legate de cat si cum curge din sani.....ca nu stiu daca sa-mi mai iau un sutien ceva sau sa raman cu bustierele astea ?
Ce e drept acum ma cam strang putin....cand le dau jos imi raman urme pe umeri....cred ca m-am mai ingrasat ....voi vedea eu.

Cea mai fericita 31 + cu

Mergi la inceput