King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 74

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Va sugerez sa va uitati la acest filmulet cu Michael.
Offf Doamne iar plang, nu stiu cat mai rezist
http://www.youtube.com/watch?v=YuHoVdwOdfo&feature=related
e superb , cantecul asemenea,
Mai plangeti si voi na

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Hello!

Imi place tare mult atmosfera de aici.
Citesc tot timpul, stiu tot ce ati scris, cu unele sunte de acord, cu unele nu dar nu ma bag in discutii pentru ca nu-l cunos pe Mj asa de bine ca si voi.Eu ii stiu muzica si cam atat.Nu prea am fost niciodata interesata de viata vedetelor.Stiu despre scandalul cu pedofilia, niciodata nu am crezut ca ar fi adevarat, nu am avut nici cea mai mica indoiala ca ar fi vinovat.Si imi pare tare rau ca a suferit mult din cauza asta.
Acum citind postarile voastre il cunosc mai bine, desi tot timpul am stiut ca a fost un om minunat caruia ii pasa si de altii.
Nu vreau sa ziceti ca il apreciez doar dupa ce a murit pentru ca nu e asa.
Dupa cum am spus mi-a placut muzica lui din totdeauna si bineinteles ca imi placea de el si ca barbat , nu era barbat mai frumos ca el pt mine.
Nu cunosteam viata lui privata pentru ca nu citeam (si nu citesc nici acum despre viata vedetelor care imi sunt dragi) pentru ca de multe ori sunt minciuni si informatii false.Si atunci prefer sa nu citesc.Ascult muzica lui si ma multumesc sa il cunosc prin asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka e trista asocierea imaginilor cu melodia (frumoasa, ce e drept). Cele mai triste imi par imaginile de atunci cand Michael mergea la procesul al doilea, si astepta sa intre. Are o expresie de om biciut sufleteste, care nu mai asteapta nimic bun de la oameni....saracul, cata dezamagire , si ce lume frumoasa visa el sa fie candva pe pamint...






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Anka e trista asocierea imaginilor cu melodia (frumoasa, ce e drept). Cele mai triste imi par imaginile de atunci cand Michael mergea la procesul al doilea, si astepta sa intre. Are o expresie de om biciut sufleteste, care nu mai asteapta nimic bun de la oameni....saracul, cata dezamagire , si ce lume frumoasa visa el sa fie candva pe pamint...






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson



Asa e,dar nu stiu mie imi place filmuletul: viata lui, copilaria biciuita traita pe sub paturi,cine a facut flimuletul ...l-a facut super, a redat toata tristetea si amaraciunea acestui om,de la batai crunte la acuzatii de pedofilie. Iti dai seama ce suflet trebuie sa ai sa induri toate astea si totusi sa spui in continuare ca iubesti lumea, oamenii, ca vrei sa faci ceva cu pamantul asta mistuit de minciuna, ura , razboi.....nu stiu.. e prea mult... imi dau seama cu fiecare zi cata durere a strans in el, ce suflet chinuit, cum s-a luptat cu toti cainii..uf ca m-am enervat.
AAAA imi place mesajul din finalul clipului


Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Imi place radio cu muzica lui la nebunie.Tocmai difuzeaza Billie Jean

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA MARE 2009
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ce liniste e astazi.

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Smile Anka





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am reaparut si eu, si am avut ceva de recuperat, nu gluma.
N-am reusit sa arunci cate un ochi peste toate linkurile insa zilele urmatoare o sa am ceva timp sa iau si eu la puricat hoax ca deja e ceata la mine cap, ceata densa. Cestia asta e tare pacatoasa, ca it intra pe sub piele pe nesimtite si ajunge pana in adancul sufletului, acolo unde pastrezi sub cheie speranta de 0,1% ca el sa fie....alive. Si acolo se cuibareste mai intai ceata, si apoi urca incet spre mansarda. O sa ma pun la punct si cu asta ca prea m-ati bagat la idei.

Melodia zilei....ce sa mai....super sexy, siguranta de sine, imparte pasiune in stanga si in dreapat din priviri, incat simti ca te topesti pe scaun....de dorul lui....

anka77
m-a impresionat mult filmuletul cu Hold on, Be Strong (Michael Jackson), cata durere si cata lupta interioara .Faza cu "e ceva in privirea ta care il atinge pe fiecare in parte" te da gata.

Am gasit si eu o chestie, o melodie scrisa de MJ se pare "Mother". In tot colajul acela de foto cu Katherine am observat ceva. Jumatate din apasarea sufleteasca a lui Michael se regaseste in adancul privirii lui katherine Jackson. In primul radn pentru ca e mama cred, si orice suferinta a copilului trece si prin sufletul ei. Si mai apoi cred ca e faptul ca Michael nu le mai apartine doar lor ca familie, el apartine fanilor, multimii care il aclama de fiecare data.
http://www.youtube.com/watch?v=j38nQkG4LXU&feature=related







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

Smile Anka




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

I`ll try

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

Am reaparut si eu, si am avut ceva de recuperat, nu gluma.
N-am reusit sa arunci cate un ochi peste toate linkurile insa zilele urmatoare o sa am ceva timp sa iau si eu la puricat hoax ca deja e ceata la mine cap, ceata densa. Cestia asta e tare pacatoasa, ca it intra pe sub piele pe nesimtite si ajunge pana in adancul sufletului, acolo unde pastrezi sub cheie speranta de 0,1% ca el sa fie....alive. Si acolo se cuibareste mai intai ceata, si apoi urca incet spre mansarda. O sa ma pun la punct si cu asta ca prea m-ati bagat la idei.

Melodia zilei....ce sa mai....super sexy, siguranta de sine, imparte pasiune in stanga si in dreapat din priviri, incat simti ca te topesti pe scaun....de dorul lui....

anka77
m-a impresionat mult filmuletul cu Hold on, Be Strong (Michael Jackson), cata durere si cata lupta interioara .Faza cu "e ceva in privirea ta care il atinge pe fiecare in parte" te da gata.

Am gasit si eu o chestie, o melodie scrisa de MJ se pare "Mother". In tot colajul acela de foto cu Katherine am observat ceva. Jumatate din apasarea sufleteasca a lui Michael se regaseste in adancul privirii lui katherine Jackson. In primul radn pentru ca e mama cred, si orice suferinta a copilului trece si prin sufletul ei. Si mai apoi cred ca e faptul ca Michael nu le mai apartine doar lor ca familie, el apartine fanilor, multimii care il aclama de fiecare data.
http://www.youtube.com/watch?v=j38nQkG4LXU&feature=related







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale



Oana bine ai reaparut
E super faza pe care i-o spune mama lui."there`s something in you eyes .......Mhhhh cata dreptate..,iar melodia nici nu se putea mai bine aleasa
Chiar se vede ca mama lui sufera in acel colaj pentru tot ce i se intampla luiufff

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput