King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 67

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Din convorirea 1/83 am observat ca mesajul pe care il transmite este acelasi cu ceea ce isi dorea Michael."his music will go on","this is what i hope"
E clar ca nu are accent englezesc.
Vocile seama izbitor de mult cu el.Anka cum ai aflat de aceste convorbiri?
Fetelor neaparat ascultati.

Iaca cine vine in tabara mea acum

Sunt pur si simplu bulversata

Edit: Una peste alta am citit un art. in care 'Blanket" intreaba daca tatal lui este in vacanta.

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Si ce TEMA!!!! Am ascultat iar si iar mesajul 1/83 si mi s-a parut ca a facut o pauza de o fractiune de secunda inainte de a spune cine e la telefon.
Apoi, aceleasi lungiri de vocale "still iiiis" cu aceleasi inflexiuni vocale ca MJ. Si cam acelasi stil de fraze, de ex: dupa ce spune ca spera ca "his music will live ooon" mai spune, cu o tonalitate putin mai joasa si mai scazuta ca volum, exact cum facea Michael: " this is something that I hope"...

Anka, m-ai terminat pe ziua de azi!

Loooong live the King!!!!!!



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Danat tu ai scris si eu am edit in acelasi timp cu tine,si cu gandul la acelasi lucru.

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

da Rhoneea am observat

Blanket e o frumusete de copil, o dulceata si mi se pare ca are cel mai mult aerul lui Michael. S-a vorbit despre clonare... poate nu ar fi rau Cat despre intrebari, astea le cam pun cei mici in mod frecvent. Eu sper sa fie in vacanta!




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Rhodeea am aflat de pe "hoaxdeath", si mi-am zis:
trebuie sa auda si fetele chestia asta ,v-am dat pe spate ha?, si eu am cazut rau de tot, inca nu m-am ridicat.

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetmelon spune:

Wow, e de-a dreptul socant, este vocea lui!
Dar ma gandesc la ceva: daca intr-adevar traieste, asa cum sper, inseamna ca a renuntat sa isi mai vada copii, e o decizie f greu de luat. Pentru ca acei copii vor fi vanati si urmariti toata viata, nu cred ca se va termina vreodata si ma gandesc cum i-ar mai putea vedea in conditiile astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Fetelor, nu vreau sa va distrug sperantele caci si eu prefer de un miliard de ori sa fie in viata undeva decat mort, dar daca el chiar si-a inscenat moartea, chiar credeti ca dadea telefoane in stanga si-n dreapta la doar cateva saptamani dupa asa zisa moarte?
Ceva nu se leaga.
Si explicatia ar fi ca ori e cineva care i-a studiat intens vocea, ticurile verbale si a reusit o copie perfecta inregistrandu-se undeva si apoi punand inregistrarea la telefon lui Peter Pan (!!), ori nici la inregistrarea 19/83 nu e el ci aceeasi persoana care se pricepe f bine la asta si noi nu comparam vocile corecte, apartinand una si aceleiasi persoane.

Oricum, e tare...creepy.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/chatting-with-peterpanpyt-pure-oddness-or-cruel-joke

http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/who-is-domdonald-nightingale-who-is-peterpanpyt/#p11309

si o discutie mai ampla despre acest subiect


Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Fetelor, nu vreau sa va distrug sperantele caci si eu prefer de un miliard de ori sa fie in viata undeva decat mort, dar daca el chiar si-a inscenat moartea, chiar credeti ca dadea telefoane in stanga si-n dreapta la doar cateva saptamani dupa asa zisa moarte?
Ceva nu se leaga.
Si explicatia ar fi ca ori e cineva care i-a studiat intens vocea, ticurile verbale si a reusit o copie perfecta inregistrandu-se undeva si apoi punand inregistrarea la telefon lui Peter Pan (!!), ori nici la inregistrarea 19/83 nu e el ci aceeasi persoana care se pricepe f bine la asta si noi nu comparam vocile corecte, apartinand una si aceleiasi persoane.

Oricum, e tare...creepy.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.



Da Motanik, una dintre cele doua variante poate fi. ori ca cineva l-a imitat in ambele inregistrari, ori ca este chiar el!!! Eu tind sa cred, totusi, ca in inregistrarea de anul trecut chiar ESTE Michael! Si comparind-o....

Sweetmelon eu cred ca isi va revedea copiii si asta curand, exista atitea posibilitati.



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ascultati si mesajul 27.


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput