King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisiacob

Vai ce horor era saraca Cher! Stiu ca a fost mare fan MJ asa ca o iert de data asta
Ieri am mers cu cel mic la tuns si era un TV pe perete pe care mergea un post oarecare de muzica. Si la un moment dat incepe Michael (Heal the World). Instantaneu casierita care era langa TV l-a dat la maxim si toata lumea era cu ochii pe TV. M-a impresionat tare mult scena si mi-au dat lacrimile (a cata oara in ultimele saptamani )
Si vroiam sa va spun ca am reusit astazi sa ma uit la tot interviul luat lui Michael de catre Oprah. O mare doamna! Tot respectul pentru ea! Sa va uitati ca merita!


Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!


Ai un link cu interviul? E postat undeva sa-l vedem si noi? pe youtube?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

hm parca nu era Cher, era Celine Dion nu? sau nu m-am uitat eu bine...

si eu va urmaresc fetelor, fiecare pagina si link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Avem o emisiune acum la TV cu cine altul decit Michael,Michael,Michael
Toti invitatii sunt imbracati ca el(diferite costume),sunt si citiva"impersonator" se discuta diferite melodii,se danseaza si chiar acum am vazut secventa cu tipa care a urcat pe scena si l-a strins in brate in concertul de la Bucuresti,pt. ca o tipa a vrut sa se discute despre "she`s out of my life"
Iar ma apuca toate cele,si cit m-am ferit zilele astea.
edit:am uitat,pe 19 avem o emisiune speciala,tot cu Michael.Sa ma bucur sau sa pling??
Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

crisiacob, cordelia : nu era cher, era celine.probabil in disperare de a atrage si mai multi fani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Citat:
citat din mesajul lui crisiacob

Vai ce horor era saraca Cher! Stiu ca a fost mare fan MJ asa ca o iert de data asta
Ieri am mers cu cel mic la tuns si era un TV pe perete pe care mergea un post oarecare de muzica. Si la un moment dat incepe Michael (Heal the World). Instantaneu casierita care era langa TV l-a dat la maxim si toata lumea era cu ochii pe TV. M-a impresionat tare mult scena si mi-au dat lacrimile (a cata oara in ultimele saptamani )
Si vroiam sa va spun ca am reusit astazi sa ma uit la tot interviul luat lui Michael de catre Oprah. O mare doamna! Tot respectul pentru ea! Sa va uitati ca merita!


Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!


Ai un link cu interviul? E postat undeva sa-l vedem si noi? pe youtube?

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


oprah interview :
http://www.youtube.com/watch?v=uu8QBHBFn2I
http://www.youtube.com/watch?v=3ZTBW3czdDc

mai sint si altele tot acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

si pentru ca vad prea triste, incerc sa va invelesc putin.bagati ochiul aici sa vedeti thriller.garantat va tavaliti pe jos de ris :
http://www.youtube.com/watch?v=x81iip6psks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Maine o sa apara o editie speciala a revistei Bravo. E vorba de Bravo Legende - editie dedicata in totalitate lui Michael. Din cate am inteles (am auzit azi la televizor) vor fi si niste postere de o super calitate cica, un fel de poveste a vietii lui parca.

Eu am fost, sunt si voi ramane un mare fan al lui Michael. V-am citit si la generale, va citesc si aici, dar nu am reusit niciodata sa imi pun gandurile si sentimentele in cuvinte, asa ca doar v-am citit.

pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Merci pt. link cory...eu am crezut ca il pot gasi undeva pe tot, pe youtube e pe parti, cu intreruperi, se vede prost...o sa caut pe site-urile de unde downloadez filmele, daca nu au cumva interviul. La vremea respectiva n-am putut sa-l vad si pe urma mereu pe bucati. Acum vreau sa-l vad pe tot, cap coada, in liniste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Hannen, te inteleg foarte bine. Ma incearca niste sentimente ciudate, oricum ceva ce n-am mai trait pana acum. Totusi, parca incep sa-mi revin, n-am incotro. Incerc sa-mi ocup mintea cu altceva. Dar inevitabil, cand ma vad in fata calculatorului, primul lucru e sa citesc si sa caut orice subiect legat de Michael.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Merci pt. link cory...eu am crezut ca il pot gasi undeva pe tot, pe youtube e pe parti, cu intreruperi, se vede prost...o sa caut pe site-urile de unde downloadez filmele, daca nu au cumva interviul. La vremea respectiva n-am putut sa-l vad si pe urma mereu pe bucati. Acum vreau sa-l vad pe tot, cap coada, in liniste.

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


da, inteleg iarina.m-am si mirat putin.si pe mine ma cam enerveaza chestiile astea pe bucati, dar ce sa-i faci, m-am uitat si asa.am mai gasit acum un link despre debbie si copii :
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1199026/Debbie-Rowe-strikes-deal-Michael-Jacksons-mother-Katherine--father-Joe-away-children.html

Mergi la inceput