King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 103

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kalid

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Mie nu imi treceeeeeeeeeeeeeeee.


Nici mie .

Acasa ma dau 'normala', la birou la fel, noroc de voi ca am unde sa ma descarc (chiar si doar citindu-va)...


Foarte aiurea. Mi-e tare ciuda. Dar nu am ce sa fac. Nici nu stiu ce mi se intampla exact.
O bucurie tot am: calitatea muncii mele a devenit mai buna, lucrurile pe care le fac sunt mai frumoase. (Adica aranjamente de flori si decor locatii). Erau apreciate si inainte, dar acum inca sunt in soc. Ma uit la pozele cu ce am realizat si nu pot sa cred ce vad. Toata lumea, inclusiv clienti, angajati, patroni de restaurante sunt in soc. Nu aud decat "parca le-a atins un inger". Si imi vine sa plang. Am mai primit complimente si inainte, dar asta mi se pare cam exagerat. Dar, ...cu gandul la tot ce reprezinta el ca si om, ca si conceptie asupra universului, frumusetii dragostei, parca am pus o bucatica din mine, sau din el in tot ce am facut in ultimul timp. Poate asta inseamna sa schimbi lumea putin. Stiu ca suna FOARTE aiurea ce spun, imi pare rau daca par "freaky"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainex_po spune:

Uitasem sa-mi exprim admiratia si sa o felicit pe kid2003 pentru norocul pe care l-a avut[eu in 1992 aveam abia 2 anisori ].Este extraordinar ceea ce ti s-a intamplat ,un moment pe care multe din noi si l-ar dori sau la care unii nu indraznesc nici sa viseze iar asta ar trebui sa te faca foarte mandra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kalid

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Mie nu imi treceeeeeeeeeeeeeeee.


Nici mie .

Acasa ma dau 'normala', la birou la fel, noroc de voi ca am unde sa ma descarc (chiar si doar citindu-va)...

Same here ce ne facem?

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buna fetelor!

Asta va place?



Este o colaborare cu Santana si mie-mi suna tare bine.





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

A! Si mai stiam eu ca vreau sa va arat ceva, dar deh, varsta maica . Ca vorbeati ieri despre outfit-uri, iata-l pe preferatul meu dintre uniformele lui Michael:



Apare dupa primul minut, cam asa...



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Citat:
citat din mesajul lui Kalid

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Mie nu imi treceeeeeeeeeeeeeeee.


Nici mie .

Acasa ma dau 'normala', la birou la fel, noroc de voi ca am unde sa ma descarc (chiar si doar citindu-va)...


Foarte aiurea. Mi-e tare ciuda. Dar nu am ce sa fac. Nici nu stiu ce mi se intampla exact.
O bucurie tot am: calitatea muncii mele a devenit mai buna, lucrurile pe care le fac sunt mai frumoase. (Adica aranjamente de flori si decor locatii). Erau apreciate si inainte, dar acum inca sunt in soc. Ma uit la pozele cu ce am realizat si nu pot sa cred ce vad. Toata lumea, inclusiv clienti, angajati, patroni de restaurante sunt in soc. Nu aud decat "parca le-a atins un inger". Si imi vine sa plang. Am mai primit complimente si inainte, dar asta mi se pare cam exagerat. Dar, ...cu gandul la tot ce reprezinta el ca si om, ca si conceptie asupra universului, frumusetii dragostei, parca am pus o bucatica din mine, sau din el in tot ce am facut in ultimul timp. Poate asta inseamna sa schimbi lumea putin. Stiu ca suna FOARTE aiurea ce spun, imi pare rau daca par "freaky"


Purple nu esti freaky deloc...sau poate esti in lumea asta anormala si cu fundu-n sus in care ne invartim...si eu ma simt asa cand incerc sa fac cate ceva mai bun in fiecare zi, ca sa ma simt eu cu mine mai bine. Pe mine ma incanta reactia asta a oamenilor si ma pune pe ganduri.




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Kid2003 m-am emotionat eu citind despre intalnirea ta cu Michael. Cred ca au fost unele dintre cele mai pretioase momente din viata ta. Exceptional! Iti mai amintesti cum era? Ce senzatii ti-a dat in acele cateva minute linga el? As fi curioasa sa stiu cum l-ai perceput ca om? Pfff, minunata sansa ai avut!!!!

Motanik bine ai ajuns la destinatie Multumim pt update-ul melodiilor zilei



Intrebare: are cineva idee de ce titlul subiectului nu mai e colorat cu mov si bolduit?







Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

danat, maica, n-ai gusturi rele deloc . Am dat stop la 1.00 si am analizat fiecare pixel. am sters si monitorul ca sa fiu sigura ca vad bine bine si clar. ce dulce e, ce tare e!!!
Imi place si colaborarea cu Santana. Suna bine de tot.

Purple referitor la freaky, si eu am avut senzatia asta, insa am gasit oarecum explicatia: cu cat trece timpul cu atat simt ca ma incadrez mai bine in minoritate, si nu in majoritate. Majoritatea e superficiala, totul e pe repede inainte, fitze la greu (iti place ceva doar ca e a moda, nu pt ca simti cu adevarat), principiile sunt doar la nivel declarativ si cel mai naspa, intotdeauna se gaseste cineva sa sara cu o replica din coltul mesei care da ca nuca in perete. Cred ca toti cei care ne-am adunat aici, reprezentam minoritatea...DAR buturuga mica rastoarna carul mare!







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Oana_n si eu am dat stop la minutul 1.09-1.10 si am ...
(nu ma bagati in seama, baba nebuna, mai mult vorbesc decat execut)





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

off topic: danat esti totala. sper ca sufli in ritmul de la Beat It . Nu de alta dar il aud asa de bine de undeva din jur...Ceeaa ce inseamna ca ai energie multa si plamani buni, deci scoate "baba" din text.





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput