Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Merci Simina. O sa incerc sa mi le copies toate intr-un folder sa vad daca reusesc, sa le am sa le mai vizionez atunci aproape, ca acuma atatea informatii dintr-o data, parca vad ca o sa uit ce si cum sa fac.

Ramona,
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

,burtici! Raportez rezultat bun la echo: am ramas baietel (100%)si suntem in grafic (560 gr),toate sunt in regula(inimioara,coloana ,organe interne,nasuc etc)...Nu a vrut sa stea la poza ,tot isi ascundea fata dupa manute si picioruse ( e un contorsionist ).Din ce am vazut ,parca seamana cu mine...
Se pare ca nu am pus numai eu ,ca si bebe e destul de mare...

P.S ma duc sa citesc din urma si revin..

miany
22+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Camy, felicitari pt renovari si mai ales pt intrarea in luna a sasea! Asta inseamna ca si eu intru maine in luna a sasea! Io ma gandeam ca abia joia viitoare...

Crlp, felicitari!!! Ma bucur mult ca e totul bine! Bine ai facut ca ai mers la Iosup!

De Krelia nici eu nu mai stiu nimic, dar banuiesc ca se pregateste pt dizertatie. Sau a avut-o deja?

Laura 21+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Miany, felicitari pentru rezultate bune! Sa fiti sanatosi!

Apropo de burta - eu ma mandresc cu o burtica maricica (dupa cum se vede in poze ), dar cand am vazut-o azi pe o colega care mai are 4 saptamani pana naste mi s-a parut ca eu n-am burta deloc Nu mai puneti la suflet cand va zice lumea (rautacioasa) ba ca e mare, ba ca e mica burta! Ce bine ca aici e lumea muuuuuuuuult mai civilizata si privata. Nu se baga fiecare in treaba celui de langa el, cum se practica acolo (si nu numai).

Laura 21+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

crlp, miany, roxyaly - felicitari!

krelia e bine, invata de zor pt. disertatie. o sa intre mai des dupa 10 iulie, dupa ce termina. nu mai e mult, sa-i uram bafta!




Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Fetele am pus linkurile pe prima pagina la "linkuri utile"

RamonaCopot am spus si atunci cand le-am trimis....fiecare film este incadrat untru-un mesaj ce are o steluta portocalie..dai clic pe ea si ti se salveaza in contul tau

21+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Am reusit asa...dar vroiam sa vad daca is in stare sa le copiez in alt folder pe pc, sa am acces la ele si daca nu am netul la indemana. Deocamdata le las asa la semn de carte la profilul personal, pana o sa am o sclipire de geniu cum sa fac .
Cred ca mi-am innebunit azi vecinii cu muzica pt bebei si muzica pt gradinita. De lene sa mut laptop-ul in bucatarie, am dat volumul la maxim sa aud muzica din dormitor in bucatarie. N-am avut reclamatii insa...poate le-a placut si lor, ca la fiu-meu sigur i-a placut. Misca mult mai des cand asclut muzica din asta pt bebei.


Ramona,
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Am reusit sa citesc si eu din urma si incep cu mesajele ,asa ca o sa ma cam lungesc..
Mihamora felicitari pt "bebe" sanatos !
Ramonika -mie mi-a zis medicul ca pot sa fac orice(baie ,plaja etc);m-as duce la innot ,daca as gasi o piscina super (si cred ca este una gen spa -cu fitness,masaj si alte cele;nu stiu ce preturi o fi avand ,ca pe site-ul lor totul arata super).Altfel mi se pare riscant la piscina..din aceleasi motive precizate anterior..in lac sau rau nu cred sa fie o problema.
Alinus-bafta la licenta si vineri la echo!
Crlp-va rasari si soarele pe strada ta...deja incepe sa-si arate razele..ai sa vezi va fi bine pana la urma..
Andre-ma bucur ca te-ai gandit la mine..nu am prea fost azi prin zona .Tu cum mai esti? sper ca iti revii ,daca nu primesti bataie..vino la mine in vizita...
Simina-foarte utile link-urile ,multumim
Camy -bine ai revenit si felicitari pt intrarea in luna a-6-a!

miany
22+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

fetelor..nu-mi vine sa cred ..chiar suntem in luna a-6-a?!..cum zboara timpul!!

miany
22+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

SIMINA multumim pt filmulete.

Mergi la inceput