Licurici de Ianuarie-Februarie 2009 (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

si ca sa fie sediu complet ploaia de ieri ne-a inundat sediul firmei
25 de cm avea apa in toate camerele (in mai putin de 30 de min); noroc ca nu plecase inca secretarul (si noroc ca era el pe tura nu secretara) pt ca a ridicat rapid calculatoare, acte etc
da tot s-a ars un modem, un router si avem paguba de cateva milioane in materiale udate care nu le mai pot utiliza...


pana la 12 noaptea a dat mama, fratelo si sotu la apa; si azi am facut smotru juma de zi; noroc ca robert a dormit in carut;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

bebelusi poate ii dai altceva decat mar copt...

la criza genitala nu am idee; poate fetele care au deja fetita stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Pati, lasa marul copt si baga fructe crude la blender. Sunt o groaza de variante. Uite de exemplu Sabina la ora 11.00 papa asa:
- fie mar cu doua masuri de cereale cu gris
- fie o combinatie de 2 sau trei fructe
- fie un iaurt cu banane

Spune-i lui Tenzika ca si Sabina a avut la nastere criza genitala si acum la controlul de 6 luni ne-a zis ca iar are (adica are tzticile mai umflate) dar nu a zis sa facem nimic, adica nu a dat nici o importanta la asta nici unul din cei doi doctori la care am fost. Intreab-o daca fetita ei are si scurgeri din vagin sau doar tatisoarele mai umflate?



SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Poze noi
Cu Andrei !

http://family.webshots.com/photo/2048262320103740486CQmnAD


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Mai, mai ce baiat dulce are mama!
Ce mare a crescut Andrei! Dar tot nu ma pot hotari cu cine seamana? Voi ce credeti?

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Andei, esti asa mumuos si dulse..shi ai ochisorii mali si albastii. Nu vlei sa fi prietenul meu? Si mie imi place sa ma joc...vad ca tu deja ai tlecut la lectura...m-as baga si eu, dar stii ce, cred ca inainte de citit am putea sa gustam un pic din caltea aia...Yam-Yam, tu ai incelcat-o? Vad ca papi ca si mine...cu meniul la pultatol..si mami a mea ma schimba de nush cate oli pe zi...ca cica sunt pulcica . Te pup dlagul meu Andei si sper sa ne si vedem pe viu intl-o zi. Mami a mea zice sa-i dai un pusi lu' mami a ta din paltea ei.
Uite asaaaaaa de mare:

Semnat: Sabinutza cea voioasa



SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Miere - cu ta'su !

Sabinutza dlaga, nu ma plovoca ca acum ma urc in masina (da, nu mai urlu in scaunul meu de bebelus ) si viu la tine. Numa' sa nu citeasca Andu pe aici, ca sigur ma alerga cu motocicleta . Si mami o pupa pe mami a ta si eu pe tine .
Aaa, Sabinutza noi semanam un pic cu dalmatienii cand papam, nu cu porcisorii, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Andei, Andutzu nu este un violent...si de cate ori m-a vazut a adormit de atata placere . E cuminte si sunt sigura ca ati fi foalte buni prieteni. Acu sa-ti zic sincer, tu esti cam pe categolia mea...pe Andutzu tre sa-l pun la regim si asta cat mai lepede...mie nu-mi plac balbatii cu bulta, sa fie clar! Daca e sa ma uit la socrul meu ma linistesc...daca Andutzu o semana cu el, o sa fie foalte bine.
Pana una alta, eu zic sa ne vedem cu totii undeva intr-un palc...ca m-am satulat de singuratate ...



SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Pai, Andu are maniere cu tine, dar sigur devine violent cand intervine cineva intre voi. Adica eu asa as fi dc cineva ar incerca sa imi fure cel mai motzat soricel. Eu as vrea in parc, dar mami asta cica e cald cand ma trezesc eu, dar poate o conving totusi sa te vad personal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micola spune:

toata lumea la Michael? pe aici bate vantul..

Nu mai are nimic pe limbuta, i-a trecut in cateva zile de dat cu glicerina boraxata
ooff, vroiam si eu sa vad concertul pt michael, dar trebuie sa ies cu strumful...ca nu mai poate de cald..dar revenim repede ca vine intunericul peste noi

mamici si licurici

Mama fericita a lui Alexutzu 21.01.2009
! Doamne ajuta toti copiii sa creasca mari si sanatosi! !!

Mergi la inceput