Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (54)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

il trmit cu mare placere gata facut


si eu cu cine mai vb?????6

21+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006
http://picasaweb.google.com/ciquitita7
http://videonews.ro/action/viewvideo/18294/Cea-mai-originala-cerere-in-casatorie/
http://dn.daisypath.com/adStm7/.png


Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu! Trebuie sa credem in Dumnezeu ca El o sa vegheze asupra noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

vreau sieu adresa si parola pt gmail....rog frumos!!!
ici pe burtici si noapte buna!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in
16+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

buna noaptea...am trecut si eu repede sa va salut...in 2 zile plec acasa la liban...va pe toate

17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

hmmm...asta e test pt semnatura...nu ma lasa sa o schimb..acum cred ca e ok

18+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna dimineata
Sa aveti o duminica frumoasa


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinna_d spune:

buna!sunt o gravidutza in 17 saptamani. De o saptamana jumatate m-au luat niste dureri si contractii puternice (dureri am avut de la inceput,doar k erau acceptabile,mai luam nospa si era ok). Dr.mi-a dat sa fac nospa injectabil si sa iau duphaston.....Dupa 5 zile contractiile tot nu incetau si park au devenit si mai puternice.. A trebuit sa merg la alt medic (al meu intrase intre timp in concediu) , care mi-a recomandat perfuzii cu amestec litic (glucoza,nospa,algocalmin,diazepam ),cate una pe zi, in rest injectabil cu un amestec tot cu nospa,algocalmin si diazepam,dar in concentratie mai mik..la 6 ore. Vad k s-au mai diminuat..dar si in dimineatza asta avusei o contractie destul de tare... :( . Am stat si la pat de o saptamana... A mai trecut cineva prin asta? Sunt destul de speriata..e prima sarcina si mi doresc mult sufletelul asta micutz.. Am aproape 30 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

Neata fetelor!Si eu va doresc o duminica cat mai frumoasa.Eu am intrat pe ultima suta de metri,maine am licenta,sa-mi tineti pumnii

: 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

E super cartea,multumesc inca o data,deocamdata doar am rasfoit-o putin,dar de maine incolo o sa am timp sa tot citesc

: 22+javascript:insertsmilie('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui tinonino81

maine am licenta,sa-mi tineti pumnii
: 22+


Bafta multa!

Eu va invit la un pahar cu lapte, un suc de fructe, o cafea mica,... un biscuite cu zahar brun, ... o portie de cereale integrale,... o salata.... sau ce vreti voi.... dar mancare sanatosa sa fie... AZI FAC 6 ANI DE LA NUNTA!!


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Buna dimineata fetelor


ma bucur ca va place cartea e destul de interesanta.
va doresc o duminica excelenta desi la Brasov e cam innorat deci azi iar ploaie oooffffffff ce m/am saturat de vremea asta.


va pup



19+
roxyaly

Mergi la inceput