PRIETENE FARA TITLU (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Moni, io am fost slabatura toata viata.
Acum, sunt... cum sunt.
Si pot sa-ti spun, parerea mea, ca mult mai sexoasa este o femeie slaba. In primul raund, eu nu pot fi gratioasa, atunci cand sunt ca acum. Tot ce sper este sa nu raman asa,vise taica, vise...

Da, Razvan este intro continua transformare. Ultimile 4-5 sapt. au fost nasoale de tot, fara sa exagerez, dar acum incet-incet isi revine la "normalul" lui.
Este meritul terapiei ABA , al homeopatiei si in ultimul rand, al meu. Iote, ca ma laud singura .

Cristina si Razvan (31.01.2006)

poze (1),(2),(3),(4)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ASTERY niet! Degeaba esti slaba,daca n-ai rotunjimi, dupa mine nu esti prea sexy.Eu ca norocul ca am si talie subtire.Dar la capitolul pulpe si brate stau prost,adica am d-alea de manechine . Aaaa si nici gratzioasa nu-s defel, ca-s speedy

Si Diana o fi ca mine,se pare ... A mancat un pic de tortelini (maxim 10 bucatele ...) deci ma declar multumita.Si pe-urma am mancat tot amandoua PEPENITZA Ce ma distreaza cand greseste asa.Lebenitza (pepene verde) am mancat, ca sa va lamuresc.

Merg sa incerc sa o culc.La cat e de energizata momentan,greu o fi Vin dupa aia sa descarc niste poze cu Diana de ieri si azi,sunt curioasa cum au iesit.

MONI 34s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ingrid deocamdata nu platesc nimic pt. recoltare de celule. astept in 2-3 luni sa-mi vina certificatul si vad atunci daca imi convine sau nu. costa 32 mil. si 900.000 lei e depozitul lor anual intr-o banca din Slovacia.
sa mor nu alta...tocmai mi-a zis un dr. ginecolog ca la clinica de langa tine se face prin casa de asig. si se plateste de mamica doar 1300 euro. oricum e mult si asta pt. noi acum.....dar de la 2700 e super bine.
Moni ochii ii sunt inchisi, gri petrol spre negru....ca si marco, asa se nasc toti. vedem pe urma cum raman. oricum seamana cu marco doar la nas si gura, in rest are par mai mult si deschis, sunt curioasa dupa ce cade puful asta ce culoare va avea. Marco a fost brunet si a devenit blond....

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Voi scrieti aici de zor iar eu pe dincolo. Il iau de acolo si il pun aici.

Buna fetelor

Moni sangerare ... astept sa vii luni de la dr sa vad ce zice el...

Eu am fost ieri la dr. Si acum sa va zic discutia mea de dinainte de a pleca cu mama:
" I:De ce te duci fata acolo? R: ca sa vada daca o sa ovulez?
I: Pai cum vede el? (maicamea nu prea intelege partea asta cu vazutu') Ca pe vremea mea ... a fost pe vremea mea. R: face eco.
Ei ia vezi poate ai vreo 3! R: poate vrei sa te evacuez din casa ... (zic eu)"
Si ma intorc de la dr si ii trimit mesaj "pregatestete de evacuare, ca esti deja cu un picior afara"
Asa ca am 3 pe drum: 1 in dreptul si 2 in stangul. Tino are semne de intrebare "cum sa se prinda 3 odata? nu, nu, nu ... eu: da, si incep sa ii explic. el: pai ... le zic sa o ia la stanga toti sa fie doar 2. eu: ba la dreapta sa fie doar 1..."

Concluzia ... poate o pun de petrecanie... ca o iau razna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ursoaica

Voi scrieti aici de zor iar eu pe dincolo. Il iau de acolo si il pun aici.

Buna fetelor

Moni sangerare ... astept sa vii luni de la dr sa vad ce zice el...

Eu am fost ieri la dr. Si acum sa va zic discutia mea de dinainte de a pleca cu mama:
" I:De ce te duci fata acolo? R: ca sa vada daca o sa ovulez?
I: Pai cum vede el? (maicamea nu prea intelege partea asta cu vazutu') Ca pe vremea mea ... a fost pe vremea mea. R: face eco.
Ei ia vezi poate ai vreo 3! R: poate vrei sa te evacuez din casa ... (zic eu)"
Si ma intorc de la dr si ii trimit mesaj "pregatestete de evacuare, ca esti deja cu un picior afara"
Asa ca am 3 pe drum: 1 in dreptul si 2 in stangul. Tino are semne de intrebare "cum sa se prinda 3 odata? nu, nu, nu ... eu: da, si incep sa ii explic. el: pai ... le zic sa o ia la stanga toti sa fie doar 2. eu: ba la dreapta sa fie doar 1..."

Concluzia ... poate o pun de petrecanie... ca o iau razna.






Vai Ursulino ... ma stric de ras! Poate ma faci sa nasc tu daca n-a reusit Marakina

MONI 34s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GIO chiar asa se nasc toti ??? Io stiam ca parca-s si care ies direct cu ochi albastrii in primele zile.Sa ne ti la curent cu chestia asta ca-s curioasa foc.Poate va fi invers decat Marco,brunet cu ochi negri,ar fi o chestie
Diana i-a avut din start un fel de bleumarin-gri-negru,io speram sa se deschida dar degeaba.Si parul negru-corb.Acum sa vedem ce-o iesi.Poate o sa aiba macar Tudor ochi albastri ca Marco ... Inca mai pot visa

La faza cu celulele nu se poate schimba ? Sau poate deconteaza Casa si prin astia! Eu nu stiam ca se poate,dar mami a aflat si a facut cerere sa ii deconteze operatia la timpan facuta ... in Ungaria! N-a primit inca banii,dar ... cica or sa vina.Asa ca cine stie ...

URSULINA deci nu-mi revin.Stimulare ti-a trebuit

MONI 34s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Fata ia o gura de aer ca nu vreau sa ma injuri ... ca din cauza mea ai livrat mai devreme bagajul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

URSULINA acum pe bune sper sa se prinda ok si sa mearga inainte macar unul.Cand mai mergi la control ?


MONI 34s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Pai daca nu se prinde tre sa reiau stimularea si ... prin august. Dar eu ma rog din tot sufletul sa fie acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Stai ca n-am intrebat bine,cand afli daca (si cate bucati ) s-au prins?

MONI 34s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput