Fiv in Europa ( 23 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Miki, pup fata ghinionista dar curajoasa.

36+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Moniland,cand iti vei vedea printesele?Prin cezariana,nu?Ai stabilit ziua?Vreau sa ma gandesc la tine atunci....si sa ma bucur si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Miki-Mkiki .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia79 spune:

Miki, regret enorm, am sperat atata ca o sa fie bine, stiu ca o sa fie bine pentru tine insa peste cateva luni, fa planuri si ai incredere !
sunt alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Miki imi pare rau. Iti doresc multa putere pt a castiga aceasta lupta.

elena +35 Ana Maria & Matei Stefan AMR 3 sapt

Data cezariana 18 iulie
Burtica mea la 33 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor

Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goss76 spune:

Miki, intr-un fel sau altul o sa ai puiul tau. Sunt sigura.

Pupici,
Heleny 26+ +
Sarcina ICSI+TESA in Israel cu Dr. Dov Feldberg din cauza de azoospermie
Transfer embrioni 16 Ianuarie 2009
Nastere septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Delia, prin cezariana pt ca nu sunt pozitionate pt nastere naturala. Nu am stabilit data ca le lasam pe ele sa hotarasca cand vor sa vina pe lume.

36+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAVINUTZA spune:

Help!!!Buna dragele mele- joi am fost la prima consulataie pt FIV 2 si am primit schema de tratament pt sf lui august - problema e ca nu l-am ascultat pe dr sa-mi iau de acolo medicatiaputeti sa imi dati si mie adresa de la farmacia unde va mai comandatii voi ?sau stiti daca gasesc Gonal f 900 si merional pe aici?
Va pup,
L

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

LAVINUTZA, deja incepi in august??? Ce repede te-a programat! Super, inseamna ca vei face cum am facut eu anul trecut, in septembrie punctia! sa fie intr-un ceas bun!
De ce zici ca trebuia sa iei tratamentul din Ungaria? Ce, au disparut medicamentele din Bucuresti????????? Eu mi-am luat la ultimul fiv tot tratamentul din Romania ca era mai ieftin... O farmacie la care gasesti orice pt fiv si in cantitati suficiente este FARMACIA TEI, Bd. Lacul Tei colt cu str.Judetului, tel 0212422916. Daca totusi nu gasesti acolo ceva (desi ma indoiesc, sunt foarte bine aprovizionati), da un semn pe mail sa te indrum mai departe.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

a, vezi ca dr.Kovacs mi-a zis ca daca nu iau din Ungaria merional, pot inlocui cu menopur sau menogon pentru ca este acelasi lucru. Eu am gasit atunci cateva fiole de menogon la pret foarte bun si am completat cu menopur, deci am facut combinatie, intr-adevar toate au aceeasi substanta activa 75 ui fsh+ 75 ui lh, difera doar producatorul.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 19+

Mergi la inceput