Rahova sau apropiere (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hatsumomo spune:


salut fetele ... scz ca v-am lasat asa cu ochii in soare , am fost foooarte ocupata astazi in sfarsit mi am facut si eu timp sa intru pe forum ; asa .. mi-am facut introducerea acum hai sa raspund si la curiozitati
{karligutza },multumesc ptr urare , m-am maritat aici dar numele meu nu este hatsumomo cum banuiesc ca nici al tau nu este karligutza
hatsumomo inseamna' prima piersica ' si este un prenume feminin .Am ales nick ul asta cu gandul la viitorul meu bebel prima piersicuta /primul bebelush si am si un prenume mai romanesc MARI asa povesti ara fi destule despre Tara Soarelui Rasare dar totusi poate ma ajuti tu cu o intrebare ? pupici si numai bine va doresc tuturor:X

29 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hatsumomo spune:

Alinutzaa ,multumesc ptr invitatie iata si datele mele
Mari [17.04] cu banuiesc ca despre datele astea ar fi vorba o zi buna in continuare va doresc si o floricica din japonia va daruiesc

29 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Mari ma bucur ca ai revenit! Sarcina usoara iti doresc si mi-a placut cum ai scris... Intr-adevar nu e numele meu karligutza insa la nick-name-ul tau mirosea tare a un nume/prenume ceva japonez.. tocmai de aceea am intrebat. Daca te-am suparat cu intrebarea te rog sa ma ierti! .. apoi e dragut ca ti-ai pus nume de piersicutza! Sa fie sanatoasa si prima ta piersicutza/bebelush! deci va fi chiar un piersicutz! felicitari! sa te bucuri de sarcina ca e asa frumos sa fii gravida! eu deja am nostalgii! iar vis-a-vis de amanunte privind Tara Soarelui Rasare ma gandeam ca daca poti sa intri sa ne mai povestesti pe unde te mai plimbi tu/voi, pe unde ati mai fost, ce ati vazut interesant, cam d'astea... ca ceva anume nu am sa te intreb; poate daca ne arati poze sa ne bucuram si noi de frumusetile si exotismul Tarii JAPONEZE!


vicky e bine ca macar maine esti libera... sa aveti o duminica placuta in familie atunci!

Monicutz ce animalutze s-au etalat la circ? le-a placut copilasilor?

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate sa veti un we fain
circul nu a avut animalute...mai nou cica un circ care se respecta nu mai face dresura de animale(sa nu mai fie nimeni chinuit) si eu am fost mirata....

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza

pe unde umblariti?
noi ieri am fost la pescuit...azi cred ca ne invartim pe langa casa omului
Duminica placuta pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Ola

Mari bine ai revenit. Si eu cu nostalgiile legate de sarcina calare pe capul meu. Pfiiiiiii
Karli sa o treci si pe Mari in listuta
Monica sa stii ca si eu am auzit de chestia asta cu animalele si circul. In UK parca citisem ca au interzis dresurile de animale...sau ceva de genul asta.
Vicky duminica placuta

Si duminica placuta si celorlalte fete
pe toata lumea

Noi nimic deosebit de raportat. Cumintei pe aici pe langa casa


Alina

Creatiile mele

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Am revenit cu forte proaspete dupa o duminica petrecuta in familie si nu la servici. Am facut un filtru mareeee de , ca sapt. asta nu cred ca scap mai devreme de ora 18 si am nevoie de energizant. Iar de sapt. viitoare intru in concediu.
fetele, sa aveti o zi buna si o saptamana minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

'neata!

fetelor va pup pe toate

noi am fost la pitesti sa-l vedem pe Mihnea...e bine
mi-a citit ca sa-i dau bani sa-si ia europolis,un joc cu ceva de monopolysi citeste f bine....






Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Vio, Europolis e varianta romaneasca a jocului Monopoly. Il avem si noi, l-am jucat cu placere, doar ca pe noi ne enerveaza ca tine mult.
Dani incepe lectiile de luni, ca intru si eu in concediu, si ieri ne-am facut planul de bataie (parca vad ca pana atunci se razgandeste). Sapt. asta tot pe la fosta vecina si la pisicile ei sta. Acum zicea ca-i este dor de scoala. Specific, nu de teme sau de colegi, de cladire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Uff, in sfarsit a inceput ultima saptamana dinainte de concediu. Mult a fost, putin mai e.
Multe noutati nu avem, decat ca ieri am fost cu pitica la piscina. Vremea era cam asa si-asa, dar la un moment dat a iesit soarele si ne-am hotarat sa mergem. Bineinteles ca Maria nu a vrut sa stea decat la piscinele din aer liber. I-a placut tare mult, greu am convins-o sa plecam de-acolo... Poze nu am facut pentru ca am uitat aparatul acasa.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

AMR 5 zile

Mergi la inceput