Puiuti de Randunici 2008!!! (279)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubu, eu nu l-am lasat pe Razvanici la gradi in excursiile astea...Marea majoritate a copiilor veneau insotiti de cate-o bunica si n-am vrut ca el sa fie singurel. El daca are ceva ( foame, vreo durere, vreo necesitate ) nu spune imediat, e mai timid si mi-era sa nu se simta prost. Si ma mai gandeam ca o sa stea foarte multe ore in autocar, practic mai mult pe drum...
Acum in clasa I ne-am trezit tarziu sa platim si nu mai erau locuri ca ar fi vrut sa mearga si de data asta il lasam, de-acum e baiat mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Am plecat la www.youtube.com/watch?v=35A7UzX_bhw" target="_blank">INTALNIRE
Sa aveti grija de Vladutul meu asa cum ati avut de fiecare data ca si voi sunteti mamele lui
Va pup si sa va gasesc cu bine!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Super Iulia!!



nu am avut unde sa vad concertul pe Mtv, dar acum ma uit la repotajul de pe Protv al lui Bashir... offff.. biet suflet chinuit!

RIP Michael Jackson!



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Mimo, drum bun! si distractie maxima! Vladut e pe maini bune!

Luny si voua drum bun.. parca si voi plecati nu?

ce frumos.. vreau si eu !



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Buna,
Azi a fost prima zi la gradi.
Cand am mers sa-l luam nu ne-a privit in ochi vre-un ceas. Atat de suparat era Mai eu asa personalitate n-am intalnit.
Ma uit acum la poze cu Naty, Mufy...Doamne ce mari au crescuuuutt. ma duc sa mai vad poze, abia astept sa ii vad pe toti.
Dupa ce il culc trec in vedere capitolele si scriu scrisorica



Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Felicitari Adrian pentru prima zi de gradi!!!

Nu fi suparata Adriuta, azi nu va priveste in ochi ca cica ar fi trist, in curand nu o sa va mai priveasca cand il lasati la gradi de prea ocupat ce va fi sa se joace cu ceilalti copii!!!
Mai nou, ingrijitoarele sunt cele ce ii fac BYE, BYE la sot...pana termina el de semnat Patrick este deja in plina actiune cu ceilalti purandei si nu are timp de politeturi...cand ma duc sa il iau imi zambeste din mijlocul copiilor/jucariilor, mai petrece vre-un minut cu ele si dupa care vine fuga, fuga la mine in brate. Sambata, duminica sta cu ciubotele la usa de la garaj, iar daca il vede imbracat pe taica'su la camasa si pantaloni de stofa (gatit pt servici) o ia la fuga dupa el ca sa urce si el in masina sa plece la gradi.
Eu sunt absolut incantata de adaptarea lui la colectivitate...si sa nu mai zic cum m-am invatat eu cu binele si de-abia astept ziua de luni sa ma vad singura savurandu-mi cafeaua pe terasa fara a mai trebui sa fiu cu ochii in paispe dupa titirez.

'neata stol...poftiti cafeaua si ceai si capuccino si bombocino...

O zi minunata va doresc si iote colea pentru tradatoarele ce se plimba la Barca la soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Raportez o noapte horror - s-a trezit copilul de vreo 5 ori plangand/urland!
Stela, mai stii cand iti ziceam in parc ca banuiam ca se trezeste plangand din cauza ca ii puneam eu picaturi in nas? Ei uite ca s-a terminat cu mucii, si tot se trezeste plangand.

Acum dau vina pe masele , ca altceva nu vad ce ar putea sa aiba. Febra de la vaccin nu are, alte simptome nu.

Si de fiecare data trebuia sa inventez alte metode de consolare, ca nu functiona acelasi lucru.

Acum sunt evident varza de obosita la servici, si astia ma iau de fresh



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata...
Mai Ioana,Naty,m-ati dat pe spate cu ideea ingenioasa cu camera web...recunosc ca pana nu a explicitat Naty nu am inteles ce si cum.
SI HAIDE IULIA!!!COPACEL,COPACEL!
Naty,cum se mai simte Iulia?
Bubu,eu i-am luat Teodorei Bioderma 50+ anul trecut si e garantata inca 2 ani...scumpa rau,dar bine ca tine 2-3 veri.
Adrian de Adriuta,acomodare rapida la gradi,mititelule!
kya,of,mami,te inteleg,stiu cum e...or fi masele sau cosmaruri...cine stie?Teodorei i s-a mai intamplat acum 2 seri...dar numai 1 data s-a trezit.
Cuscra,petreceti?
Tea ieri nu a baut decat 240 lapte dimi...nu a mai vrut apoi nici s-o bati..mi-e frik sa nu renunte de tot la lapte...de vaca nici atat nu bea.

Antonia-nepotzik e mai bine,dar a fost rau de tot saraca...a avut pungi cu puroi in gat...angina.Sormea e cu moralul cam scazut,saraca...e groaznic in spital...sunt la VB...au renovat,e frumusel,dar 6 copilasi+mame in camera.Si este o fetita de 2,5 l ff rea care ii bate pe ceilalti,dar ce bataie,ea stie numai sa dea cu picioarele si pumnii...si,din cauza asta sormea e franta,pt ca trebuie sa o pazeasca de acea fata,si nu mai are stare,si pleaca peste tot,aia o pandeste sa o ia la pumni..ofof...ii baga in continuare penicilina prin branula si inj cu moldamin...ofof..
Si am ramas socata cand am auzit ca mamicile cu puii peste 3 ani (ea are 3,5 ani),platesc 90lei pe noapte...pai de ce frate?Sunt cumva conditii ca la particular?Sau un copil de 3,5 ani se poate descurca fara mami??Romanik naibii...
Si,sa ma mai inveselesc,dau de baut ca AM SCAPAT DE MUCI!!!Doamne,greu a fost!

mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

M-am delectat cu Iulia in dimineata asta. E mortala cu caciulita. . Si filmuletul e super, ce concentrata e la manevre.

Crema solara eu am avut de la Chicco factor 30. Dar dimineata il mai lasam jumatate de ora fara. Abia pe la 9 il cremuiam.

Mimo, concediu placut. Sa mergeti in port neaparat, e superb, iar la fantani e program (sunt zile in care nu e program si e pacat sa-l pierdeti, e sublim).

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

hai sa dau si eu o ,o cioco calda ,un capuccino..la bombocino nu ma bag o las pe gecko...

am vazut poze cu stelista si cu mergareata mica..naty isi tine f bine echilibrul ,mai e putin si gata o sa-si ia zborul...am vazut-o si pe ralucutza cu al ei sotior acum 9 ani...ce lochita movalinda...

mimo sunt superbe fantanile alea...le-am vazut live ..si ce muzica ...sa mergi sa le vezi ca-s superbeeeee..drum bun si distractie placuta


luny drum bun si voua si distractie placuta

acum va las ca a inceput chitaitoarea mica sa faca zgomot...




RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput