Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Mona - vreau sa dau si eu contributia si pun listuta de azi!

Amy2007- Z11 CM
Ancamac- Z15 IA
BlueFlower- saptamana 9 de sarcina
Dandana69- 20 zile intarziere de menstra, asteptam rezultat Bhcg repetat
Galliciana- Z9 CM
Guzelnico- Z23 CM
Libra- Z11 IA , tinem pumnii
Lumy_clt- Z12 CM
Lylymar- Z21 CM
MayanMistica- Z3 CM + indragostita
Menics- Z24 CM + pe drum sa se indragosteasca
Micomic- Z24 IA
Mona40- Z5 CM (pauza de-o vara la IA/FIV)
Sorinake- Z3 CM,
Soricica- prima zi a ultimei menstre in 25 aprilie, asteptam rezultate de la test/ dr


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Buna dimineata, suricatelor.
La mine azi e cu 2 liniute, deci ovulez, deci 3-4 zile munca . mai fac si maine testul de ovulatie, ca cine stie, mi s-o fi pupazat, ca vd ca in lilypie scrie ca mai am 3 zile pana la ovulatie.
In concluzie, nu ma stresez, nu ma enervez, nu muncesc prea tare si astept week-end-ul.
Sa aveti grija de voi si multi !

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

buna dimineata mai fetelor,

multumim de capitol nou, de cafea, eu sunt pe baricade... amo sedinta, m-a prins seful pe aici, ups...

in rest ieri am onorat vizita la prietena mea a carei fetita are o luna, deci va inchipuiti cum este, o bombonica...

am plecat la zece de la ea asa ca george a sarit din schema, adica am vorbit doar la tel...oricum e nerabdator sa mergem la plajamaine

azi parca ma doare capul de la caldura, am lasat ieri ventilatorul sa mearga si cred ca m-a prins..



http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Neatza,
si eu cu cafeluta in fata va citesc...si raportez..
am cam intrat in criza de timp cu pregatirile pentru nunta.... azi tb sa plecam la fini la Braila si inca mai am o gramada de facut.Bine ca macar am reusit sa imi iau concediu.

Rochita mi-a iesit super (pana si eu am ramas surprinsa)...
acu tre sa ma duc sa ma vopsesc, ojez, sa fac geanta cu schimburi si sa mai calc si cateva camasi lu nasu

printre picatile azi o sa va citesc
ah sper ca maine nu o sa ploua


pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fetele va pup si eu si va imbratisez pe toate.Azi e balamuc mare la mine , am doua zone de facut si habar n-am de strazile lor , plus doua torturi , o negresa si fursecuri.
Inafara de asta la 8 seara trebuie sa fim la casa noua ca vrea M sa masoare nu stiu ce pe acolo si a vb cu oamenii sa fie acasa pe la 20:00.
Timp pierdut pentru mine , in loc sa stau acasa sa-mi termin trebile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neata si eu la cafea, in sf!!!!!
nicooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
deja sunt in casa 27,2 grade!
ma voi topi azi,iar..... daca nu cumva ma enervez, si ma duc sa cumpar ventilator....
mda, libra, intr-un r.....de garsoniera, nu are cum sa fie altfel, deci, everyday faci cate ceva....
a plecat al meu de acasa, are de lucru cu ceva scule si unelte, voi pleca si eu la contabila, sia poi in piata! de gatit, nu prea cred, azi, doar daca nu imi vine ceva in minte..... .... sau in pofte...
azi-zi de babydance! vedem ce facem....
am si de mutat ceva flori, pt ca ghiveciul este prea mic, si nu le place...
ne vedem mai tz!! pupici la gagici!!!



astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Ancuta, multumim de listuta si de intrebare! Eu incep sa-mi pierd optimismul, burta tot umflata, dureri de cap si un sooooomn... Tu ai facut test? Cum te simti?
Lumy, succes la pregatiri si distractie placuta, sa va fie de bine!
Galli, spor la treburi si pupici; mancarea n-o poti inlocui cu o salata mare cu de toate(ou, sunci, masline etc.) si foarte consistenta?
Nico, unde ai disparut? Sper ca sunteti bine!

z11 de la IA

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Amy, cum ziceam si ieri, bafta multa week-end-ul asta. Si nu uita sa te pastrezi in stare de calm si fara efort, fara sauna si bai fierbinti in urmatoarele 2-3 saptamani.



z11 de la IA

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Ms Libra, esti o dulcica, la fel ca toate fetele de aici dealtfel.
De bai fierbinti nu stiam, dar m-am saturat sa stau cu picioarele in sus pe pereti.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Fetelor,
eu am fugit spre Braila, ne auzim luni sau marti
un week-end cat mai placut
pupicei

ps Libra, petrecere frumoasa

Mergi la inceput