Moldovence aspirante sau gravidute(13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellenii spune:

Mama, ce caldura!!!
SI eu stiam ca e bacsisul la putere acolo si toti cei ce lucreaza in turism, din asta isi duc traiul.
Ai ajuns la Valea Regilor?

www.fertilityfriend.com/ticker/23c059/ttc.png" target="_blank">maybe Baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

arinaa felicitari pentru sarcina, bebe sanatos si la termen

pogonici bine ai revenit din concediu ,acum esti relaxata si nu se stie poate luna asta s eprinde si la voi bebele
vanessa, cum a fost la ecograf, toate bune???


sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze, Just Me
Infertilitatea este o boala

Bazar pt Mihaita

ambitioasa



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

Toate bune la ecograf, dar acu i-a iesit sotului testosteronul scazut. Habar n-am ce s-a intamplat. Pana acum avea hormonii in limite normale. Saptamana viitoare tre sa mergem la endocrine, sa vedem ce o sa ne spuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

si eu dragele mele moldovence.
pe 20 am facut programare la dr.Dumitrascu ,abia astept sa ma duc ...daca era dupa mintea mea ma duceam de azi,dar e prea micutz ,pe 20 iunie avem 6 sapt cu bataie spre 7

Vrem si noi un bebe
http://tt.lilypie.com/z0OAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

doamne ajuta arinaaaa..sa vii cu vesti bune

poftiti la o cafeluta



amir me e dor de tine..pe unde umbli??
delphinas..ai intrat in butoiul cu melancolie, de ce nu ne mai scrii???

dar celelate fete pe unde umblara???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza20 spune:

Buna ziua dragele mele moldovence, apar si eu in cele din urma dupa 1 luna de absenta, dar sa stiti ca am o scuza, dupa operatie m-am mutat la casuta noua si pana s-a instalat netul si apoi pana l-au facut sa si mearga...a durat ceva.
Arinaa, draga mea, ce ma bucur, doamne mi-au dat lacrimile de fericire cand am citit, sa dea Doamne Doamne sa fie totul bine si prin februarie sa ne chemi la botez. O sa facem o petrecere aici on line .
Sa va spun ce am mai facut....Acum m-am intors la servici, ma simt bine si astept marele evenimant. Am avut prima menstruatie dupa operatie, am fost la iasi la omini si mi a facut dr o eco in a 2 a zi si vorbele lui au fost " ia sa vedem cum e ovarul dupa celioscopie...si bineinteles nu e bine". In momentele alea cred ca m-am albit la fata, a inceput dintr-o data sa ma doara capul si nu ma puteam abtine sa nu plang, mi s-au umezit ochii instant. Dr cred ca a vazut reactia mea si mi-a zis sa nu ma sperii si a inceput sa-mi explice. "ai niste foliculi ramasi unul de 18 mm, 2 de 5 mm si 2 de 4 mm, dar nu te speria ca i se intampla oricarei femei doar ca ele nu stiu ca nu prea se fac eco in a 2 a zi" Mi-a dat 1 luna sa iau marvelon si de luni intr-o sapt ar trebui sa merg iar la el sa mi dea tratamentul de stimulare. Mi-ai zis ca voi face stimulare cu puregon, pregnil si utrogestant, voi daca ati facut asa ceva poate ma puteti lamuri ce inseamna stimularea asta. Eu sunt tare increzatoare ca ma va ajuta si pe mine Doamne Doamne si pana la sfarsitul anului voi ramane insarcinata.

Va pup pe toate, tare dor mi-a fost de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

bitza..fii increzatoare, sa stii ca stimularea cu ce tia dat e ff buna, ca eu am facu gonal f, pregnil si utrogestan..dar nu a fost sa fie ca aveam hidro...sa dea domnul sa se lase cu ochisori dupa..si sa ne iei si pe noi la odiseee..dar scuZama ca te intreb, uitarama, la ce dct esti????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza20 spune:

Draga mea sunt la Onofriescu, ai uitat? Ziceai ca avem aceeasi problema, lapao cu hidro si stimulare.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

sincer am uitat............mmmmmmmm..imi aduc aminte ca suferim de aceeasi problema....

abia astept sa te vad cu bb la purtator...sa imi daii si mie o speranta

Mergi la inceput