Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

Va privim si noi, mai din umbra...

ADRIANA - Foarte bine iti sta noua freza.La cat de tinerica esti tu, asa pari chiar o adolescenta.

CO - Eu ii mai iau Dariei hainute de la Oviesse.Imi plac tare mult si calitatea e tare buna.Inainte de a pleca in concediu i-am luat niste lucrusoare tare dragute: 2 tricouase, sosetele, pantalonasi scurti, hanorac subtire cu gluga.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana, tare draguta esti! Ehe, eu m-am tuns scurt... eu eram cum esti tu si ziceam ca am parul lung!

Eu nu vreau sa iau f multe, niste sepcute si daca gasesc ceva super fain! Dar de placere mai mult ma duc!


Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

ADRIANA iti sta chiar bine....si te intinereste cum zic fetele.sunteti bine acuma?si noi am avut mai multe peripetii cu olita pe covor,am sters cu peria cu domestos amestecat cu sapun lichid si a iesit.si sara sta pe olita in camera de obicei,nu in baie...asa ne-am obisnuit,se mia uita la tv,se mia joaca....poate nu-i bine,nici nu stiu ce sa zic.si noi tot nopatea mai folosim pampersul si cateodata ziua cand doarme.

ADAB super pozele din concediu...cu cat ati iesit voi in turcia?ce mare s-a facut SARA.

IOANA13 oare multumim de pont cu Z..DAR SIGUR PE CAND AJUNG EU SE TERMINA TOTUL,ASA AM PATIT DE FIECARE DATA,MAI ALES CA E in iulius....scuze scrisul cu litere mari

BEX la hainele de toamna n-au reduceri?i-as lua deja de toamna ca de vara are destule..

KATIAPAM bine ca e bine acuma pitica...si pe tine te-a internat cu ea nu?

ELENA frumoasa fortareata,s-o foloseasca dragos cu placere...si surioaranu te-ai gandit inca la nume?eu ma zis ca dupa ce stiu ce e ma gandesc mai mult...deocamdata am lipsa de idei..

eu sunt singura 2 zile...adica fara copil.a plecat cu taica-meo in ungaria la bai pana sambata,ce bine de ei ca se racoresc...eu mor de cald prin casa.azi ma cam lenevit-o,n-am facut mai nimic,trebe sa ma bag in priza putin.si eu m-am vopsit,mi-am luat de fapt un blond si a iesit cu totul altceva..burtica creste si uitandu-ma prin dulap mi-am dat seama ca n-am pantaloni de vara deloc care sa-mi fie buni...doar blugi si ceva treninguri.mi-as lua ceva de in,de gravide...ati vazut asa ceva?

ELENA tu ce porti?cu sara am fost gravida in plina iarna si acuma in plina vara...e diferit.

mai vb....o dupa masa placuta sa aveti

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

SOANSO bine ati revenit din concediu...sa ne pui poze...zici ca-i frumos la felix?e avantajos,merita mers?

ati fost careva la ICE AGE 3?cred ca vom merge in seara asta.e si 3d..

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Hai ca am intrat si eu scurt sa va imbratisez ca iar ma enerveaza C cu laptopul lui in concediu...Si telefonul...uf!

E frumos aici, asa vreme buna si apa calda, doar ca Sara e mi fascinata de piscine decat de apa marii, conditiile sunt foarte bune, mancarea la fel, doar ca l greturile mele nu prea sunt abonata, desi cred ca m-am ingrasat...

Sara in schimb mananca prost, i-au trebuit vreo 2 zile de acomodare, am venit din Mamaia unde am stat 1 zi cu diaree, nu grav din fericire, dar oricum....vreau sa zic ca sunt profund dezamagita de litoralul romanesc, Mamaia cocleste de oameni de proasta calitate, serviciile lasa de dorit, e mizerie, nu mi-a placut deloc. Am cheltuit intr-o singura zi vreo 5 milioane, sunt niste preturi exagerate!

Aici, in Albena, parca as fi in Romania, o gramada de romani...plin de copilasi..Sara e incantata...

Va pup, povestim mai multe la intoarcere!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Neata
Am intrat sa va salut. Momentan nicio sansa de dat pe net in alte scopuri decat proiectele sotului . ieri de ex. toata ziulica am cautat la fizica formule, legi . nu prea am gasit ce trebuia asa ca azi caut niste manuale pe la biblioteca si trebuie sa le ling sa il ajut cu proiectul. el are de lucru, de umblat pe ici pe colo si nu poate. asa ca...eu sunt salvatorul. "noroc" ca ma pricep la fizica nasoala materie. amandoi suntem varza. asta e. trebuie facuta si gata.
Ma pregatesc sa iau calea bibliotecilor. va pup. sa aveti un sfarsit de saptamana minunat.

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

ce slaba miscare prin zona...se vede ca e vineri,eu pap inghetata si pierd vremea putin pe la calc.a fost f fain filmul de aseara,ICE AGE3 3D....merita vazut,m-am distrat tare bine.

SARA se simte f bine,n-are treaba,toata ziua la baie si la plimbarica.

sa aveti un sfarsit de saptamana cald si frumos alaturi de cei dragi..

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

chiar slaba miscare, hihi.noi am fost azi la fotograf, am vrut cateva poze cu pispirica la doi anisori.si tare bine au iesit, abia astept sa fie gata,hihi.

fetelor, sunt tare zapa, stiu, dar nu mai stiu cine face torturi bune la comanda. vreau sa-i fac la piti ceva pe miercurea viitoare. ma ajutati please?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

am fost azi si pe la tandarica, cred ca luni voi depune hartiile sa o inscriu,tare mult mi-a placut.na,ca monologhez, sigur nu-i nimeni pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

adab,la bethania ati inscris-o pe piti?

noi in concediu. subscriu la ce a spus Gabi despre Mamaia. Jalnic. am stat la hotel de 4 stele, dar nu mi-a placut.

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput