Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dia17

Fetelor, ati nascut careva recent la Gine 1? (mai exact dupa ce s-a renovat) Ne puteti da detalii despre cum e acum si daca s-au facut mai multe rezerve?
Multumesc


buna, eu am fost internata acolo insa nu e gata de renovat spitalul, decat la etajul 2 unde stau cele cu cezariana, rezervele sunt aceleasi

sanatate multa

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

La multi ani, frumusete de fetita! Felicitari frumusete de mamica! fetele Timi si Meli, sa va distrati bine:)

Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

LA MULTI ANI OCHISORI ALBASTRI
SPER ca v ati chefuit bine astazi alaturi de mamaruta voastra
felicitari MELI


KITZY suna ma pt programare si pove-0749210852
salonul este langa Hotelul Cristal (pe langa fabrica de bere ursus)-f usor de gasit

asa mi de somn

va pup;

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare si de la noi, asa rapid...

LA MULTI ANI TIMEA!

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia17 spune:

Citat:

buna, eu am fost internata acolo insa nu e gata de renovat spitalul, decat la etajul 2 unde stau cele cu cezariana, rezervele sunt aceleasi

sanatate multa


Mersi mult de info, sunt un pic dezamagita pt ca din 2008 se tot vorbeste despre renovare la standarde europene dar se pare ca nu au facut nimic notabil :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Cam somati, gagici!

Inca sunt socata..poate ati vazut cazul fetitei cazute intr-un put, in Calarasi, atata am butonat tv in speranta ca o sa o scoata in viata. N-a fost asa dar m-a impresionat putin povestea. Si ce e mai trist e ca nu trece un an sa nu se mai intample cate un caz de asta. Of, Doamne....

In alta ordine de idei, va rog sa va rugati pt mine maine. Nu stiu de ce m-a "palit" asa o stare (pe care nu pot sa o definesc). Sunt aproape sigura ca nu voi lua 10(parca nu-i tema asa incitanta si mai intervin si aspectele subiective) si parca daca nu iau 10 nici nu am chef sa ma mai consum....Acum, fie ce-o fi, numai sa treaca. Sa-mi tineti pumnii. O colega de-a mea mai ca a lesinat azi in timp ce prezenta(asa ca i-au acordat o gramada din timpul lor pretios), eu ma gandeam pt efectul dramatic sa o iau pe Alexia cu mine(glumesc, desigur).



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, piti!!!! Sa cresti mare, sanatoasa! Bravo, mami si tati pt comoara cu ochi albastri!

Revenim maine cu detalii, din pacate deloc placute!

Pupici, somnic usor!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

La multi ani TIMEA!!!!!Sa cresti mare ,si sa le aduci numai bucurii parintilor tai!!

Andreea , de Eric (31 Mai 2008)

Evolutia lui Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

LA MULTI ANISORI FRUMOSI SI SANATOSI TIMEEA!!! FELICITARI MAMI SI TATI scuze de intarziere, dar am avut o saptamana fulllll.... asteptam poze cu piticutza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

successsssssss ADRIANA draga ,tinem pumnii
DIA bine ai venit la noi

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput