Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (184)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

buna dimineataaaa!...
incerc sa o trezesc pe Ana de pe la 10,20...a deschis in final ochii..dar se tavaleste prin pat..nici gand sa se ridice....ma duc sa mai incerc... dam peste cap programul de mancare.....


mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

salutiiiiiiiii

iuliana ti-ai luat concediu neplatit sau medical?
ellis m-am gandit la voi... cu programul prima casa
bianca si noi dormim mult: 15 ore/zi dupa mare si munte! si Eni cand se trezeste se dezbraca... isi da sacul si bluza de la pijama jos!

De azi de la 16 ramanem doar noi 4 . diseara mergem la o bebiba mica de 1 luna in vizita




PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

Ana s-a trezit , a mancat paine cu crema de unt milli...cat e de buna chestia asta ..ca Anei tare i-a placut....dar nu stiu cat e de naturala/sanatoasa....
si apoi a mai infulecat o caisa mare si suculenta...de-mi venea si mie sa mananc....!
ellis...bine ai revenit! Alesiei cea rasfatata....lasa ca-si revine ea la programul"parinti"
s-a trezit si sotul ....am plecat!

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Bianca,lasa mai fata sa doarma,o fi si ea obosita,mititica! N-o fi bai daca sariti intr-o zi micul dejun.Poate va manca mai cu pofta pranzul.

Adra,bafta la concurs.M-am uitat dar nu stiu unde sa votez.

Apropo de vorbit urat...Intr-o zi tot o auzeam pe Amira "mata" si eu ma gandeam de unde o fi auzit ea de "ma-ta" Ca pana la urma sa-mi dau seama ca ea vorbea cu Thomas.


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Helau!

Adra,bafta la concurs.M-am uitat dar nu stiu unde sa votez.



Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...


Deocamdata nu m-au bagat in concurs si nu se poate vota

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate

Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

am vrut si eu sa fac dulceata, dar m-am oprit la timp, ca si asa fata nu mananca si m-as fi luptat eu cu ea...iau cateva borcane de la bunici;

vin si eu la intalnire!

PUSSI - si noi ne gandim...om vedea ce reusim...e nasol insa ca tre sa te duci cu un precontract de vanzare-cumparare(care inseamna bani), abia apoi intri in program...daca te accepta, ok, daca nu, piezi banii din precontract; asteptam insa sa se lanseze programul si vedem apoi...deci, caut o pila la o banca!

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Salutare!

Ellis, bine ai revenit. Mii de scuze ca nu am auzit telefonul ieri si pe urma m-am luat cu diverse si am uitat sa te sun . Erai prin Tei? Tare mi-e dor de voi doua.

Anca, vin cu o veste. Azi Matei a facut de 2 ori kk , fara pic de ajutor, fara urlete. Prima data a facut tare iar a doua oara a facut normal. I-am dat aseara si dimineata iaurt in care am pus cam 3 lingurite de cereale cu prune si ovaz de la Nestle. Tot ieri pe la 18.00 a baut si un bibe mare de suc de para si piersica +lingurita de miere si o canita de dimineata.

Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 28+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ROXXY - nu eram in Tei, vroiam sa vad ce mai faceti; bine ca a reusit Matei sa iasa afara bine, a mea a facut moale cateva zile, acum vad ca si-a revenit.

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

helau, helau! da chiar nimeni nu da buna ziua astazi??? unde sunteti dragelor?haideti la

eu speram sa va dau o mare veste, dar din pacate nu e...
ata ete...poate luna viitoare...

va pusic! povestim mai tarziu...sper...daca am cu cine...


*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Andreea,dai si tu o cafea?


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput