Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (148)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

sabinel mie nu-mi place deloc metoda aia... prefer putin timp liber si pastilele in cazul asa, sigur se poate remedia si lipsa de :))

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

andreutac
feli eu l-am pus pe Andrei in premergator doar de la 8 luni si nu sta foarte mult in el max 30 min...dar e bine si atat ca mai poti respira un pic si noi il avem tot pe cel de la Chicco DJ
laura, musette, ramo, nikolici, sabinel, nocom babytza all

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

si din ciclul amuzante de tot plansul:
ultima data (acum vreo luna?) cand i-am zis soatei stii a trecut ceva timp de la ultimul... mi-o serveste: da ce, relatia noastra se bazeaza pe sieks??

Sabina si Amalia
blog de cupil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

M-au anuntat cei de la next.ro ca nu mai livreaza pe Romania si eu care tocmai vroiam sa-i comnad un costumas lui Andrei...fir-ar sa fie

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

neata
cine sa fie sanatosi si voiosi-voinici?
cineee?
ANDREY, EVA, ALESSANDRA, HUNIIIIII!!!!!

SI LA MULTI ANI PT O ACTUALA MAMICA SI O...MAMICA IN DEVENIRE:NERANTULA!TE PUP, MAMICO, SA FII SANATOASASA SI SA AI DOI COPII SANATOSI!
gata, nu mai scriu cu majuscule, nu mai tippup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Musette, branzica bio...habar n-aveam. Incercam si de-aia. Deocamdata am fost in Cora si-am luam Milli 5% grasime, adica slaba. ici pt. Luca si sa-i iasa dintisorii fara probleme.

Tot vorbiti de metode contraceptive...noi suntem inca cu caciulita din cauza ca mie nu mi-au venit rusii nici acum. Dupa nastere am facut o injectie contraceptiva, pe prospectul ei scria faptul ca poate induce o amenoree mai indelungata. Nu ma deranjeaza cu nimic, insa sper sa nu ma dereglez de tot.

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Nu stiti mothercare livreaza in Romania? am si eu un fix...luna viitoare mergem la o nunta si vreau un costumas pt Andrei format din camasuta cu maneca scurta, vesta si pantaloni trei-sferturi si aici la noi nu gasesc nimic.....ceva idei de alte site-uri?

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

andy_g si anca, ma bucur ca puiutii sunt mai bine.
didi, chiar asa...o facem si p-asta?dam trezirea....la toti cochii de pe forum....astept sa-mi lase toata lumea nr de telefon...ceeeeee..numa unii sa doarma si altii...toata noaptea prin cluburi? nuuu, nenicca, va luam si pe voi sa dansati la bara..cu noice tampenii vorb
vad ca vorbiti de siecs....e o planta....ori vreun film noua aparut....ori vreo noutate in codul fiscal, feli?
ca zau de stiu.ma mai streseaza soata o data la zile cu...o vorba despre ...dar, de teama sa nu adorm in timp..."ce"...zic pas....ori adorm in timp ce.."aduce vorba".
deci, ce sterilet , domle, ceee....tine de cald-ori de racoare, ca tot e vremea asta?!
ram, rox,roxca sunteti doua, nocom,andreea, feli, andy_g, nikole-tatonelu,laura, musette, bitza
sabineltare..."poanta" cu soata
klemi, unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Vai, Tzitziricum sa rad? Iti spuneam numai ca "sentimente crestinesti" mai incerca si pe altii. Ce sa ii faci, unii cu mancarea, altii cu somnicul...
Felisigur ca nu arata dolofan pentru ca e pietros,se vede. Ma darami cu cat papa Vladut; unde intra atat? Si cum l ai invatat sa pape bucatele, ca mie mi e cam frica sa ii dau, iar sotul meu e in crize cand il vede cu ceva mai mare in gura; o incurc daca se inneaca copilu' .
Legat de branza si noi avem dezlegare la fel ca Sabinel: smantana (nu i am dat din cauza de soata), branza Fagaras si bulgarasi de branza.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

feli, multu de raspuns.
nu stiu daca la 3luni ii ia..600ron....ca oricum ..la cat se lauda...
ori eu-s vulpea ce nu ajunge la struguri...ca io cica fac moca.
ingerasu lu mama...
si ref la sefa....stii ce...mi se rupea sufletu de o demitea?zau!
oricum, sunt o eroina, deaaa/?? in concluzie, ioana lu d'arc...si ecaterina teodoroiu....le dau lectii, fratica!
si eu ii dau branzica fagaras, tnuva, mili...parca de mili sunt cea mai multumita...ca ma mai ling si io pe deste

Mergi la inceput