A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 90

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

tomecica - da tu de unde stii cum suntem noi? CUm iti permiti sa judeci pe cineva dupa principiile tale? Ne cunosti personal?
Nu e nevoie sa imi raspunzi pentru ca sunt intrebari retorice.
E trist ca nu crezi in tristete...
Eu am ajus la concluzia ca cei care nu cred in sinceritate si in bine - nu pot fi ei insasi sinceri sau buni. Nu poti crede in existenta unor lucruri sau sentimente pe care tu nu le poti experimenta.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

tomecico,fugi bre la padure !Mirela,cind stergi gunoiul de aici ,sterge-l si pe asta dar nu mai pot sa rabd o nesimtita care imi zice ca sunt falsa,ca lacrimile mele de 11 zile continuu,sunt false

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld



BITTE!!! spuneti si mie unde se poate vedea on-line ceremonia. pe net, ca teveu.....

un link, ceva....

caut de vre-o ora si nu gasesc....

BITTE!!!




Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!
Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!


Vezi aici:
http://www.cnn.com/video/fb/facebook.html?stream=stream3
vad ca CNN da reluare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Cred ca s-a dus sa se culce..ptiu cata rautate.
Mirela te rog sa stegi doar mesajele ei si cele in care i-am raspusn noi, sa nu stergi ce am scris legat de ceremonie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Citat:
citat din mesajul lui tomecica

OK. Ma dau batuta , n-ati inteles nimic. Fara insulte nu puteti comunica. Ideea e ca aproape tot ce ati scris , e fals , nu e din suflet. Si voi stiti asta. Cand plangi si suferi , nu te apuci si scri. nu poti sa scri . E adevarat ca e dureros dar scrieti doar asa ca sa nu stati degeaba. NOAPTE BUNA.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004


Asa...du-te si te culca te rog. Poate visezi ceva frumos , ceva ce-ti place tie si nu mai vii pe aici.

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


ESTI CAM OBRAZNICA. NU-I FRUMOS. NUMAI BINE DRAGA.PA

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Abia am putut sa ma linistesc... De cand a vb Brooke n-am mai putut opri lacrimile... Apoi am inceput in hohote cand l-am vazut pe Usher... a fost singurul care a coborat la EL... mi se parea ca e atat de singur acolo...
Iar Paris... a pus capac...

Michael nu e mort!! Traieste in fiecare dintre noi!! Long Live the KING!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Mai acus s-a terminat ceremonia, stau si eu cu nodul in gat de la inceput ca nu vreau sa ma vada nimeni plangand.A fost intr-adevar frumos si emotionant, cu siguranta nu v-a mai exista nimeni ca MJ .
Rest in peace,suflet de copil!!.

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomecica

OK. Ma dau batuta , n-ati inteles nimic. Fara insulte nu puteti comunica. Ideea e ca aproape tot ce ati scris , e fals , nu e din suflet. Si voi stiti asta. Cand plangi si suferi , nu te apuci si scri. nu poti sa scri . E adevarat ca e dureros dar scrieti doar asa ca sa nu stati degeaba. NOAPTE BUNA.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004


tu esti cea care nu a inteles nimic.. cum zicea si Mirela, chiar nu stiu cu ce drept ne judeci pe noi, niste "biete oi".. si spre informatia ta cat timp a durat transmisiunea live pe cnn, erau mii de fani care scriau pe facebook.. nu vad de ce nu ai exprima sentimentele in scris..

oricat de multi ar fi ca tine care striga impotriva lui, vor fi mult mai multi care sa il aprecieze pt ce a fost si va ramane FOR EVER...



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

fetelor.....desi plang(plang de-mi sare camasa de pe mine!si nu de azi,de ieri,....) eu am ales sa vad esenta
mesajul! asta nu inseamna anularea durerii.....nu:((((((
mesajul ramane whathever what....

haideti sa (ne) promitem ca vom incerca sa ducem mai departe intentia!MESAJUL!
intentia de-a fi mai buni(macar de-a incerca). daca si reusim....va fi intr-adevar ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

tomecico,fugi bre la padure !Mirela,cind stergi gunoiul de aici ,sterge-l si pe asta dar nu mai pot sa rabd o nesimtita care imi zice ca sunt falsa,ca lacrimile mele de 11 zile continuu,sunt false

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson




Foarte frumos vorbesti. esti varza .

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput