A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Alexia, eu nici macar....mi-as dori doar sa stiu ca mai e pe-aici, pe undeva si ca e bine. Nu mai imi trebuie nici cantat, nici nimic, ajung muzicile lui de pina acum, doar sa mai fie in viata....




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson




Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Uitati ceva dulce de tot cu Michael in putinele momente cand se simtea si el om ca noi toti:







Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Vreau s ava scriu finalul articolului din dilema veche de azi.

"Presa a fost calvarul lui Michael Jackson dintotdeauna. Tot ce lumea stia despre viata privata a starului a fost tot ce i-a trecut prin cap presei sa inventeze. Michael era suficient de ciudat si de retras pt. a se sustine orice poveste. Neverland era deopotriva un bastion impotriva maturitatii, dar si a intruziunii presei, un parc de distractii devenit, in cele din urma, inchisoare pe viata. Asa se explica de ce, de la un punct incolo Michel a oferit presei doar o palarie, niste ochelari de soare si o masca igienica neagra. Se retrasese cu totul in spatele accesoriilor vestimentare, asa cum propria fata nu mai era de mult a lui. Exissta doar pe scena cand isi dansa miscarile pe care le copia orice pusti din orice colt al lumii. In rest ramasese o carcasa fragila ca simbol al inocentei niciodata pierdute. MJ devenise atat de uzat mediatic, incat moartea lui ramasese singurul adevar pe care presa il mai putea scrie despre el. Times a scris : Peter Pan a murit!, dar trupul lui mediatic ii va supravietui."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este, a fost victima sacalilor mediatici,obosise sa se lupte cu ei si minciunile lor legate de viata lui, cat chin Doamne!!!
Imi vine sa plang cand ma gandesc ce moarte urata a avut, nedemna oricum de un Rege ca el,merita altceva.


Ancutza cu bebe Luca Andrei.(28.07.2004)si puiutza Camelia Teodora(05.07.2006)

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Se pare ca pana la urma au decis unde isi va lua adio de la cei dragi. Locul unde si-a reconfirmat pentru el valoarea, acolo unde simtea ca poate canta pentru eternitate. Cred ca e unul din cele mai potrivite locuri. Acolo a simtiti ca e in continuare "King of Pop".
Acolo a fost plin de viata...si cred ca pentru o clipa macar a simtit ca fericirea interioara e mai puternica decat singuratatea ce l-a apasat mereu.


http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/07/02/jackson.wednesday/index.html

LOS ANGELES, California (CNN) -- Michael Jackson's memorial service will take place Tuesday morning in the Staples Center, the 20,000-seat coliseum in downtown Los Angeles where Jackson rehearsed his show the night before he died, according to a person who has been briefed by a representative of the family.

Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Acum,pe MTV se difuzeaza Top 40 Michael Jackson.
Nu stiu la ce ora a inceput,acum au ajuns cam pe la jumatatea topului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



cu adevarat are o familie formata din intreaga lume...
inca imi pare un banc prost stirea ca Jacko a disparut.


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Gand la gand...si eu urmaresc pe youtube acum filmele astea din volumul "Private Home..." cu Michael si mi-a placut mult unul in care apare - i a doua parte a filmuletului - Lady Diana, si Michael povesteste cum sunt de asemanatori si ce au discutat (despre Dirty Diana ). Apoi veti vedea cum salveaza un copil bolnav de ficat...






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

a aparut primul filmulet de la repetitii..ce bine arata

http://edition.cnn.com/video/#/video/showbiz/2009/07/02/vo.aeg.jackson.rehearsal.cnn

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ati vazut asta
cica ar fi avut o iubire secreta.. oare chiar sa fi fost asta unul din bodyguarzii lui?

si Debbie cica isi vrea copii acum..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput