A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

diseara la 21.10 pe TVR 1 vedem Vrajitorul din Oz, cu Diana Ross si Michael

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

iarina, bine ai spus
Poate prea usor unii judeca valorile din punctul de vedere al prispei lor. Nimeni nu a auzit de acel parerist ... insa, de, lumea e deschisa sa iti expui punctele de vedere, fie ele chiar puerile.
Din aceeasi perspectiva, ar putea apare multi care sa se intrebe cate clasoare de timbre avea Michael si cate ecuatii facea pe ora. Sau cate rebusuri pe zi? SI de ce nu scria la Zona Artelor (celebrul nostru loc cultural DC)

Cel mai trist ca la umbra faimei unor artisti, traiesc acesti pitpalaci bitmani care folosesc orice prilej pentru a se scarpina in cap si alte zone acoperite si a emite judecati si evaluatiuni de 2 lei.
Multe bube in zonele intime, in continuare, le doresc.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Da Mirela, pe mine ma seaca la os tipul asta de rationamente.
Eu recunosc ca sunt filoloaga, am citit si citesc mult, dar incerc sa nu judec oamenii dupa "nasul" meu. Freddie Mercury, Michael Jackson au avut talent....asa cum au talent oamenii de circ, care fac numere impresionante si pe care noi, astia de citiram o mie de carti, n-am fi in stare sa le facem nici dupa 8 reincarnari, sunt oameni care au talent la gimnastica si se perfectioneaza in domeniu, la fel ca multi altii, unii anonimi, altii celebri, dar fiecare cu talentul si posibilitatile lui. Care au facut ceva in viata lor. Care poate au fost oameni inaintea vremii lor..ahead their times.
In plus cetitul cartilor nu te face "om", e plin de marlani care citesc. Bunul simt nu se capata numai prin citit. Recunosc ca cititul cizeleaza, iti deschide lumi noi, te imbogateste, dar la fel de bine poti sa-ti cultivi un talent nativ - cazul multor artisti si actori- si sa lasi ceva in urma ta.
Apoi ce face fiecare cu viata lui, e strict problema lui.
Ca pot sa-i dau domnului respectiv zeci de exemple de scriitori celebri care si-au ratat viata, s-au inecat in alcol, si-au batut si maltratat nevestele si copii, au avut zeci de amante, si-au batut joc de proprii cititori, si lista de pacate poate continua. Michael Jackson, ca multi alti artisti a fost un deschizator de drumuri si asta poate e cel mai important lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Pt. cine nu a stiut de albumul "invincible"(asa ca mine)
cautati pe youtube titlurile astea



Unbreakable
Heartbreaker
Invincible
Break Of Dawn
Heaven Can Wait
You Rock My World
Butterflies
Speechless
2000 Watts
You Are My Life
Don't Walk Away
Privacy
Cry
The Lost Children
Whatever Happens
Threatened

Cita tristete!


Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

o hannen acum am dat si eu de albumul invicible..superrrrbbb..il ascult si il reascult...speechless si unbreakable sunt preferatele mele

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

si cry..adica toate ce mai incolo si incoace

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mie imi place "You rock my world"


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

s-a mai gasit un cretin sa isi dea el cu parerea..astia chiar nu se mai satura? lichele anonime..

http://libertatea.ro/stire/michael-un-muzician-irelevant-fara-geniu-245564.html

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

Alt idiot...

'Ken Wilson a spus:
Nu fiti naivi Michael Jackson a decedat acum 2 ani iar cel care i-a jucat rolul a fost intr-adevar un personaj care se asemana uluitor cu Wako. Toate s-au agravat cand cel in cauza pe numele sau adevarat Robert Kemper 50 ani din Riverside, California s-a imbolnavit brusc si subit atunci a fost regizata "moartea artistica" a lui Michael Jackson.

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

cata tristete...sunt din ce in ce mai marcata de viata lui, de tristetea lui, de sufletul lui bun si de inocenta lui...

citeam ce scria Lisa Marie Presley despre viata cu el, despre faptul ca relatia lor a fost frumoasa si nu asa cum a scris presa ca a fost de fatada... spune ca ea a plecat de langa el din cauza "vampirilor si a sacalilor di anjturajul lui pe care ii atragea ca un magnet"...

Mergi la inceput