Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(12)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Gagici, vad ca sunteti cam amortie astazi....
Iar Mayan s-a dat pe incaltaminte
Hai sa va zic si eu una sa va mai inveseliti..
Mi-a venit barbatul cu un cadou...pentru adulti...
Set de vibr si tot felul de accesorii de m-am crucit....
Asa ca am intrat si noi in randul celor cu...vib la purtator..
Inca nu l-am folosit ca...sa nu dauneze in caz ca...
Dar intentionam imediat ce treaba-i clara...
Vedeti? sunt si aspecte pozitive
Fete...ce sa-i facem...la noi cu perioada asta de gighi-gighi la comanda...trebuia sa inventam ceva...ca altfel o luam pe aratura///
Deci va tin la curent...
Apropos, accesoriile sun mov..
PS...ce-ar zice mama?
Astept comantarii...



Mona
:)
4 IUI nereusite, actualmente IUI 5 in derulare dupa trat cu menogon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Fetelor, la subiectul fiv 231 pag 4 a scris Floricica noastra ceva foarte trist...ca se retrage de pe forum....
sper sa fie bine...si multa bafta...
Blue flower...sper ca vei gasi puterea sa treci peste aceste rautati..
Important ca tu sa fii fericita si sa faci asa cum iti dicteaza inima...
Noi suntem alaturi de tine si cred ca esti o persoana minunata.
Multa sanatate


Mona
:)
4 IUI nereusite, actualmente IUI 5 in derulare dupa trat cu menogon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Buna ziua, fete dragi!

Va multumesc pentru gandurile bune. Calatoria a fost super de aceasta data, masina cu AC in functiune, glume cu vamesii ...
Un vames bulgar m-a intrebat cati bani am la mine. Ma manca limba sa-l intreb: cash sau pe card? Dar m-am abtinut, nu vroiam sa-l zgandar sa-mi caute prin bagaj, ca aveam una bucata DVD plus boxele.
Cu vamesii turci a mers si mai misto, ca, atunci cand au vazut legitimatia si numele, m-au considerat de-a lor si mi-au facut loc sa trec repede. Era plin in vama de masini romanesti in drum spre litoralul turcesc. Basca, la ultimul ghiseu, vamesul incerca sa ma complimenteze: "In pasaport cred ca v-au gresit anul nasterii, ca nu cred sa aveti mai mult de 18 ani". I-am multumit si i-am zambit, dar gandeam: "Ma, turcule, daca ar stii sotul meu ce incerci tu sa faci, cred ca te-ar scoate de cravata pe geamul gheretei."
In bratele sotului a fost fffff bine
I-am adus BU. A si inceput sa ia, singurel. Faza cu termometrul i-o fac zilele acestea si va voi povesti reactia. Abia astept .

Calde imbratisari tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fete , sa stiti ca au si hainute misto acolo.
Mona stai linistita ca si eu am accesorii mov , ditai bucata , primita de Valentine day..plus trei sertare full ochi cu hainute si sa nu mai pun la socoteala o geanta de voiaj cu accesorii.
Deci uelcom in randul celor naughty si fara de oprelisti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Tu, Mona, tu, trebuia sa fii mai explicita.
M-am gandit prima data la vreo veste trista in ceea ce o priveste pe Floricica-Albastra. Slava Domnului ca totul e ok! Pacat ca nu mai intra pe forum. Daca i se pare ca vreo persoana este rautacioasa, mai bine o ignora si gata. De ce sa se necajeasca si sa plece?!

BlueFlower, vino aici cu noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ei, fetelor, si eu cred ca prestatu' nostru la comanda trebuie asezonat si condimentat. Altfel, ne pierdem energia si dorinta.
Asa ca, Mona, iti urez sa le folositi cu placere. Dupa ce le incerci, sa ne faci recomandari.
Mayan, impresionanta colectia ta! Care tinuta e preferata ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
Mayan, impresionanta colectia ta! Care tinuta e preferata ta?


Dominaaaa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galli, multa sanatate tatalui tau si sa dea DD sa treceti cu bine peste toate necazurile.

Mona, se pare ca mama ta se reface foarte bine. Trebuia s-o ia la palme pe asistenta.

Mai, fetelor, se pare ca e o inteaga "armata rosie" aici. Sper sa treceti perioada fara dureri neplacute si indispozitii.



Eu mi-am propus sa incerc doar natural acum. Ne gandim la locuri cu plaje ferite pentru o minivacanta. Am vrea sa vizitam un var de-al sotului in Olanda- poate ma intalnesc si cu Mayan.
Iar in toamna, vom vedea. Poate IUI, nu direct FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Cand veniti fata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

vorbiti de vacanta, de relaxare si eu mor denerabdare sa incep si eu vacanta toata ziua numai la asta ma gandesc si am atata treaba la servici

Mergi la inceput