Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (312)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

SabinaY, esti super-sexi !!! Iti prieste starea de ! Iar Erika bineinteles ca s-a transformat intr-o mica domnisoara dulce-foc, imi place la nebunie cum ii sta cu codite !


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Papanash, sa stii ca-ti las tie shefia, nu am plans deloc !

... macar in prima zi !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Melania, nu stiu sa-ti zic nimic despre statiunile respective. Despre pasaport insa iti pot spune ca acum nu se mai poate trece copilul pe pasaportul parintilor, trebuie sa-i faceti lui separat. Si dureaza maxim 7 zile lucratoare, cel putin aici in Bucuresti. Noi trebuia de luni sa ridicam pasaportul Mariei, dar inca nu am ajuns, ca au un program ciudat pt eliberari.

Daca te pregatesti de vacanta, sper ca asta inseamna ca ai mai iesit din starea aceea nasoala in care erai

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Luy, nu vreau sa te descurajez, dar nici Adi n-a plans deloc in prima zi, ba mai mult, seara nu voia sa plece de-acolo. Eu oricum, nu-ti dau shefia lasa-ma pe mine plangacioasa ( mi-a mai trecut de cateva zile), tu sa fii tare !!!

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Luy, ma bucur sa vad ca ati inceput bine gradinita, sa o tineti tot asa, asteptam reactii dupa prima zi de la educatoare, cu masa ce pot sa spun o sa inceapa sa pape ce papa si ceilalti, dar ii trebuie timp....la ce ora o iei?

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Luy, in legatura cu mancarea, sa vezi ce rapid invata sa pape singura, ii vede pe cei mari si se ambitioneaza si ea, sunt sigura.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Melania, nu stiu sa-ti zic nimic despre statiunile respective. Despre pasaport insa iti pot spune ca acum nu se mai poate trece copilul pe pasaportul parintilor, trebuie sa-i faceti lui separat. Si dureaza maxim 7 zile lucratoare, cel putin aici in Bucuresti. Noi trebuia de luni sa ridicam pasaportul Mariei, dar inca nu am ajuns, ca au un program ciudat pt eliberari.

Daca te pregatesti de vacanta, sper ca asta inseamna ca ai mai iesit din starea aceea nasoala in care erai

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )



Da Luy am iesit din starea proasta pt ca am si scos-o la liman cu banii...
Si daca tot ne mai platesc facturile (din feb...)la firma sotului am zis ca cu 2000 euro tot nu termin casa asa ca sa ma relaxez
Merci de informatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Bravo, Me!!!! Doamne ajuta tot asa sa o tina !
CRistina, imi pare rau ca iar tragi cu regimul! Of! Dar vb ta, copilul s fie bine si sanatos!
Teo, multumesc, am incercat sa stii, dar nimic nu da rezultate in cazul meu! Ma consolez cu gandul insa ca se va termian cu stariel astea peste vreo luna-doua. SI daca iese un bebe asa reusit ca Sara merita tot chinul!
Roxana, curaj pt ziua de azi!
Erina, Teo ce pofta de concediu mi-ati facut! NOi abia in 28 plecam!Poate pana atunci ma simt mai bine, dar ma indoiesc!
Duamna C unde este?

Pa! Pa!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Papanash, aseara a culcat tati copiii, Alex s-a bucurat asa de tare ca mi a recomandat sa intarzii si azi. Insa azi cred ca va ramane bona.

Prisi, sa va fie de bine petrecerea, asteptam poze.

Sabina, tinem pumnii pentru consultatia la doctor. Cum mai merge impachetatul?

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Luy, desi stiam deja vestile bune, tot ma bucur sa mai citesc o data.

Erina, sincera sa fiu nu cunosc nimic prin zona care sa fie si ok ca pret si ca oferta. In Baneasa ai incercat la blocurile de la Carrefour?

Cumatra, daca mai iei multe cred ca platesti supliment la bagaje, zau asa.


Vreau si eu poze cu SabinaY? Unde ati vazut, pe blog?


Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput