Cafea cu aroma de femei si bebelusi*100*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns principe spune:

pai,nu? ca bine le zici

i-a baga un ochi si vezi ce face timisoreanca...o fi cazut in buda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

marule ..hai zii la urechea noastra, bicicleta are sha sau nu..pre-ati place spiningul nebunatico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ca-i zi sau noapte,dupa caz',sa bem ce avem la-ndemana mai ales dupa spinning,pana se 'spinuiaza si capetele noastre.
Biciul Aidei s-a fleshcait.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

principeso o sa iti explichez io odata cum o fost ... doua palme ca nu mai vreau , dar pozitia o stiam bre dupa un an si ceva de chin

fetelor , pot sa dezvirginez o 'latte macchiato -cream' doar ce am adus-o pt pretene daca imi calca pragul , dar io am voie?




Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui wonderful

Da,Printeso,ca bine zici.Eram toate la 'In unul sau doi...'Si moderatorii ne-au adunat pe toate si ne-au aruncat aici sa nu-i contaminam si pe altii.Cand era asta?

W

io eram doar cu ocheadele pe atunci si pe la cap 7 parca am bagat nasul ... de fapt parca nici nu avea inca numar



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

ai voie sa mananci si mai ales sa bei orice.Virtual.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Da' si cand ti l-ai bagat erai sm.Tii minte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui wonderful

ihi.Io si Adina eram calare pe maturi...Oare cand eram sanatoase?Atunci cand radeam din toate sau acum cand parca suntem cam serioase,cam normale.Bre,mie,una mi s-a acrit sa fiu normala.

W

si mie



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui principe

aidooooooooooo,lasa fata sticla,acu te-ai pus pe ea sa o termini?
vezi ca se-mabata roscovanul

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..

nu mah , am iesit afara sa dau mancare la matzoci si sa ma vada vecinul ca sa nu dispere ca am patit ceva ...



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Bai,am patit ca betivii,bem,ne amintim si lacrimam.Ptiu!Avem in fatza o vara intrega sa ne revenim revin la ce am fost.Io am vacanta,tu ai burta,celelate fete au copii mici.

Mergi la inceput